Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellékhatás vagy terhesség?

Mellékhatás vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Szedem a Prednisolon nevű gyógyszert,h rendbe hozzák a mensim. Mellette a Bromocriptin-Richter nevű tablettát is mert a Prolaction szintem kicsit magas. Utóbbinak sok kellemetlen mellékhatása van. Csüt-ön vettem be az első szemet délelőtt. Estére hirtelen megszédültem, hányingerem volt és falfehér lettem.Egy szem után jelentkezhet mellékhatás?V esetlegleg hatott a Prednisolon és terhes lettem?Mert már 1 levél elfogyott.
2010. máj. 8. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Amikor elkezdtem szedni a bromot voltam olyan rosszul!

3 napig csak felet kellett,majd a 4.este egész szemet.

Reggel annyira szédültem és hánytam,hogy nem tudtam bemenni dolgozni!! :(

Kell pár nap mire hozzászokik a szervezet.

De kívánom neked,hogy baba legyen! :))

2010. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár évvel ezelőtt írták fel,és annyira rosszul voltam tőle, hogy nem tudtam beszedni, 3 szem után leraktam és visszamentem a dokihoz. Ilyen tüneteim voltak tőle.:(
2010. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És rögtön első szem után jöttek a tünetek?
2010. máj. 8. 07:28
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Nekem az első egész szem után! :(

De muszály szedni!

Kb 3-4 nap alatt megszokta a szervezetem.

2010. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és csak akkor este volt baj. Másnap semmi. Estére lefekvéskor volt kicsi émelygés csak.
2010. máj. 8. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az első szem után, de én azért raktam le, mert annyira szédültem, hogy nem tudtam felkelni az ágyból és órákra, előadásokra kellett mennem, úgyhogy én abbahagytam, de 3-mat vettem be belőle.
2010. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Akkor azt hiszem mázlim van és gyorsan elfogadta a szervezetem. Mert napközben semmi bajom nem volt csak lefekvéskor kis émelygés. De jó.
2010. máj. 8. 07:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A Bromotól én is olyan rosszul voltam napokig, hogy szinte semmit nem ettem, zacskóval a kezemben járkáltam a lakásban, mert nem lehetett tudni, mikor hányok, szédültem, hallucináltam. Néhány nap után abbahagytam, mert semmit sem tudtam csinálni tőle. Tényleg szerencsés vagy, hogy ilyen gyorsan hozzászoktál.
2010. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!