Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ettől?

Lehetek terhes ettől?

Figyelt kérdés
A menstruaciom vége után 4nappal együtt voltam a parommal.Nem tette be teljesen csak épp hogy a "véget" de óvszer nélkül nagyon kevés ideig és mindig csak egyszer utána kihúzta.Nem gondolnám hogy terhes lennék de nagyon fájnak a melleim pár napja és hányingerem is van reggelente.Sajnos mostanában a gyomrom nincs rendben az étkezésem miatt ezért ugy gondoltam a hányinger ettől van.De akkor a mellfajas mitől.A mellem mindig szokott fájni menstruáció előtt azonban a legutóbbi előtt nem fájt.Lehetek terhes?
2017. febr. 11. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem. Ha nem volt spermás akkor pláne nem. Max az előváladéktól....

de sose fogom megérteni minek ez....utána jön az izgulás.

2017. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Kétlem,hogy terhes vagy. Máskor inkább védekezzetek ,így el kerülheted a felesleges idegeskedést. 21/L
2017. febr. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez gyakorlatilag ugyanaz, mint a megszakítás: bedugja, de időben kiveszi. És kb. a peteérés környékén.

Nem te lennél az első, aki teherbe esik "csak ennyitől". Ilyenkor megy a duma mellé, hogy gumival védekeztünk mindig, nem értem, hogy történhet velünk ilyen...


Még pár nap, és kiderül. Ha késik, csinálhatsz egy tesztet.

2017. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A stresztől lehet hogy hanyingered van.. Nekem is szokott lenni.

Nyugodj meg.

Ne jatsz ilyeneket hogy csak a végét teszi be, mert még nagy véletlenből is összejöhet a baba.

2017. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!