Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy terhes, hogy...

Volt valaki úgy terhes, hogy az esedékes menstruációja előtt kb.1,5 héttel barnázott vagy egy hétig?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen még nem volt. Első védekezés nélküli hónapunk. 21.cn-on kezdődött. Egész héten tartott. Mostanra úgy néz ki, hogy elmúlik. Ma vagyok a 28. napon. Csak barna volt, semmi piros. Ma hajnali teszt negatív, az együttlét után 12 nappal. Olvastam, hogy hormonprobléma szokott ilyet okozni, bár bízom benne, hogy nálam nem ez van. Szerencsétlennek érzem magam, hogy most kezdtük és ilyen problémával indítok. Nem tudom, hogy várjak-e ezután rendes menzeszt. Korai volt a teszt, vagy lehetetlen a terhesség? Nincsenek egyébként terhes tüneteim, a mellem laza, nem fáj. Nagyon ingerült vagyok, gyakran kell pisilni. Járt valaki hasonlóan?
2017. febr. 11. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy nőgyógyászt. Megvizsgál, esetleg vesznek vért (hcg)
2017. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi lett?
2017. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az az egy hétig tartó barnázás volt akkor a menstruációm, ami korábban jött.
2017. ápr. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!