Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vegul mi lehet? Kivagyok...

Most vegul mi lehet? Kivagyok abrandulva? Segitseg? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
hetfon azt mondtak az orvosok , hogy nincs terhesseg , vagyis spontan elvetelek ! az ergometrin cseppet adtak 2 ot . bevettem , azt mondta hogy gorcsolni fogok ,nagyon ,de nem jelentkezett ! es menjek visza most egy hetre , nezzek meg kitisztult , vagy megkell muteni .. hat mit ad a csoda , most petezsakot latnak , masok vizsgaltak , azt mondta nem biztos terhesseg , de ha nem latta volna nem adott volna eselyt , de a verzes miatt ne eljem bele magam , meg voltak ilyen esetek ? ha megittam a 2 fiolat , es nem ereztem semmit , akkor lehet baj ? en meg is kerdeztem , hogy akkor a masik orvosok miert adtak nekem ?es azt valaszolta azert mert ok mast lattak az uh-n !!! lehetseges ebbol terhesseg vagy mar nem ??? szombaton kell viszanezzek

2017. febr. 12. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:
valaki ??? koszonom
2017. febr. 12. 14:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem értem. Vetélni csak akkor lehet, ha van/volt terhesség. Ha nincs, akkor menstruációnak hívják.

Az utolsó menzeszed mikor kezdődött? Attól számítva hány hét+napos vagy?

2017. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
5 hetes es 3 napos kellene legyek !
2017. febr. 12. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!