Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat csalódtam a férfiakban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat csalódtam a férfiakban, és teljesen kivagyok ábrándulva az életből. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most is olyan életunt érzésem, be vagyok fordulva, tök depis vagyok. Persze volt olyan amikor én szakítottam, de többször fordult elő az hogy engem dobtak, olyan indokokkal hogy én túl jó vagyok hozzá. 23 éves nő.
2015. szept. 11. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
próbálkozz a nőknél
2015. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Idővel elmúlik, és ha találsz számodra olyan személyt akit közel tudsz magadhoz engedni akkor minden jóra fordul majd.
2015. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Holnap már napsütés lesz. Az emberek rád mosolyognak. Ki tudja ki jön veled szembe..... Fel a fejjel!
2015. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Huha, ha meg csak 23 eves vagy, akkor fogsz meg koppanni, ne aggodj! De lassan 7 milliard ember el a Foldon, abbol eleg sok pasi, ugyh van valasztek :) Ne keseredj el. En is sokszor koppantam, es nekem is volt parszor olyan erzesem, h abszolut csalodtam a ferfiakban...tenyleg nem sok normalis van, ugyanis azok foglaltak. Vegul 29 evesen talaltam meg az igazit :)

Szoval, fel a fejjel, jonni fog, csak ido kell hozza :)

2015. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó de már elegem van abból hogy csak csalódás ér. Emiatt már nem sok kedvem van az élethez sem.
2015. szept. 11. 12:40
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Keress más értelmet is, nem csak a férfiak vannak. Hobbi, művészet, utazás, bármi. Úgy könnyebb és jobb. A csalódásokból pedig tanulj, de ne hagyd, hogy elvegyék végleg a kedved!
2015. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Ne a pasik korul forogjon az eleted. Lehet nelkuluk is kerek a vilag (egy darabig :D).
2015. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha egy férfi írta volna ki a kérdést, akkor a válaszok nagy része az lett volna, hogy "Dögöjjé' meg!"


Kérdező: Ne add fel! Ne higgy a férfigyűlölőknek, akik szerint nincsenek normális férfiak, mert vannak!

2015. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát jó pl. amikor megnézek egy jó filmet, utána jól érzem magam egy ideig, vagy ha kimozdulok itthonról, de ez hamar elmúlik és újra letargikus állapotba kerülök.
2015. szept. 11. 12:47
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Talan ha visszairnal es ezzel adnal egy eselyt? De ez tul nagy elvaras a noktol. Akkor ne is sirankozzatok!!!
2015. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!