Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma el kezdtem érezni a...

Ha ma el kezdtem érezni a mindjárt megjön érzést, érzéken a méhemnél és sufárzik a lábaimba a fájdalom, attól még sikerülhetett?

Figyelt kérdés
29. napon tartok, múlt hónapban 32 napra jött meg. Mellem egyáltalán nem fáj. Pattanás egy sem jött ki, pedif szokott.
2017. febr. 12. 14:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért.
2017. febr. 12. 14:59
 2/22 anonim ***** válasza:

Ez lehet terhességi tünet is. Ilyenkor szinte lehetetlen megállapítani, hogy terher vagy-e és azért érzed ezeket, vagy mert meg fog jönni. Nekem olyannyira mensi tüneteim voltak a nem várt hetén, hogy többször tampont is tettem fel munkába menet, nehogy út közben érjen meglepetés és véresen érjek be. Aztán csak nem akart megjönni és teszteltem egyet, de én magam is úgy álltam neki a tesztelésnek, hogy tök fölöslegesnek éreztem, hiszen görcsöltem és biztos voltam benne, hogy bármelyik pillanatban megjöhet.

17hkm

2017. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nálam ugy szokott lenni,hogy görcsölök és pár órán belül megjön.

Mikor terhes lettem, éreztem,hogy mindjárt megjön, de 3napig nem jött meg,csak görcsöltem,pozitív lett a tesztem. Második terhességemnél mikor ugynígy éreztem ezt a mindjárt megjön érzést de másnap sem jött meg, teszteltem,és pozitív lett.

2017. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Kicsit elkezdett fájni a fejem. Olyan tipikus mensisen. Reménykedek az utolsó pillanatig, de csalódottnak érzem magam. Jó lett volna, ha Valentin napra egy két csíkos tesztet adhattam volna páromnak.
2017. febr. 12. 18:39
 5/22 anonim ***** válasza:

Én is hasonloan vagyok csak 30.napon.Mult honapban szintén 32 napos ciklusom volt,pedig nem jellemzö.27-29 nap a jellemzö.

Nekem kb 1 hete fájdogál a hasam,de magnéziumumot ha veszek be rá elmulik.

Mult honapban ugyanez volt,de megjött.

Holnap reggel készülök tesztelni.

2017. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.Én is ezzel szeretném meglepni valentin napra,nekünk aznap van az évfordulonk is...
2017. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes. Egyébként nekem is taval egész évbwn 27-29 napos volt, csak múlt hónapban 32 napra jött meg. Szurkolok neked.
2017. febr. 12. 20:49
 8/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok elírásért, telről pötyögök. Csak utólag veszem észre.
2017. febr. 12. 20:52
 9/22 anonim ***** válasza:
Én sokáig azt hittem, hogy nem sikerült, és szomorú voltam, hogy meg fog jönni. Napokig éreztem a menstruáció előtti tüneteket. Aztán 3 nap késés után pozitívat teszteltem. Ne add fel! Drukkolok! :)
2017. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem adom fel. Még mindig reménykedek, pedig már abban a pillanatban, mikor felébredtem most reggel, éreztem a haspuffadást, fájást. Annyira úgy érzem, hogy megjön. Én leszej a legjobban meglepve, ha mégsem. Sok sikert mindenkinek!
2017. febr. 13. 05:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!