Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, agyatokra mennek ezek...

Tudom, agyatokra mennek ezek a kerdesek. De szerintetek terhes vagyok? 18/L

Figyelt kérdés
1 hete a baratommal lefekudtunk. Elkapott minket a hev, es nem vedekeztunk. Nem elvezett el bennem. Tudom az elovaladek is tartalmaz spermat. Ma elkezdett szurkalni a hasam alja, olyan mintha meg akarna jonnk, szedulok es hanyingerem van...nem tudom mikor erdemes tesztet venni.? Szerintetek terhes lehetek?

2017. febr. 12. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes most is persze, csak nem abból az együttlétből, egy hét után ugyanis kizárt, hogy tüneteid legyenek. Az első tünet a kimaradt menszi. Ha nem jön meg, akkor tesztelj, de aktus után kb.14 nappal már kimutatja a teszt.
2017. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igazabol ez talan a 3. eset hogy elkapott minket a hev, es nem volt nalunk gumi... de ez mar elozo honapba meg decemberbe volt.
2017. febr. 12. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor tervezitek, na akkor ha nem jön meg, tesztelj, lehetsz terhes, sok sikert!
2017. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hét után még nincs terhességi tünet
2017. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.mikor volt az utolso mensid?

2.amit mar irtak,1 hettel aktus utan nem lehetnek tunetek.

3.mielott szexelsz,legy tisztaban a testeddel,a mukedesevel.

4.ha nincs nalatok ovszer,es elkap a hev.csinaljatok egymasnak oralisan,abbol nem lesz baba.

5.menj el dokihoz,irass tablettat.

Roviden leirom,hogy keszul a gyerek.

Te mensizel,az elso napja a ciklusod elso napna is.ettol a naptol kezdve altalaban a 14.napon van peteeresed.a petesejt 24 oraig megtermekenyitheto.ha megtermekenyult,elkezd a mehed fele vandorolni,ez kb 7-10 nap.utana beagyazodik(ez is par nap).ekkorul lenne esedekes a kovi mensid.de mivel a megtermekenyult petesejt mar epp helyezkedik a megvastagodott mehnyalkahartyadban,igy olyan hormonok termelodnek amik gatoljak a nyalkahartya levalasat igy nem jon meg a bajod.

Ez az elso tunet.

A spermiumok 3-5 napig eletkepesek,es igen,az elovaladekban is lehet egy nagyon kitarto spermium.

Ergo,ha a ciklusod 8.-9. es 15.napja kozott volt ez az aktus,vagy lesz ezutan barmikor akkor lehetsz terhes.ilyenkor a legnagyobb az eselye.ettol fuggetlenul lehetsz a ciklusod barmely napjan,de ilyenkor a legvaloszinubb.

Szoval szamolj,hogy mikor volt az utolso mensid elso napja,ahoz kepest hanyadik napon volt az aktus.aztan imadkozz,hogy megjojjon.

2017. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy nagyon izgalmas, jól sikerült aktus is kiválthat peteérést, bármikor.

Mindig legyen gumi a táskádban, mint a zsebkendő és a pénztárca.

2017. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!