Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délben voltunk együtt,...

Tegnap délben voltunk együtt, ma pozi az ovuteszt. MA este vagy holnap reggel legyük inkább együtt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Szerintem annyiból jobb este, hogy jobban kívánja ez ember, mint reggel munka előtt. Ha pontosan tudnánk mikor szabadul ki a pete, akkor lehetne pontosan belőni az időpontot, de szerintem az ovu teszt ennyire nem mutatja ki.
2017. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Inkább a sperma minősége miatt érdekelne, elég neki 1,5 nap, hogy spermium is legyen benne, ne csak ondó? Mármint normális mennyiségben.

Eddig naponta voltunk kb. együtt, de nem jött még a baba, már arra is gondoltunk, hogy túl gyakran vagyunk együtt és az a baj.

2017. jan. 3. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy túl gyakran csináltátok, 2 nap az optimális és a spermák simán elvannak bent 2 napig, bevárják a petesejtet, napi szexszel rontjátok a sperma minőségét.
2017. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nemregen calfoltak meg h 18ora alatt a spermiumok 70% mar ujra erdemes a nemzèsre.:)

Mi volt h napi ketszer csinaltuk.. sot. Es igyis sikerult.:)

De h a kerdesre válaszoljak. Sztem is szinte mindegy de ma este talan jobb, a spermiumok akkor reggel mar varhatjak is a peteerest! Drukkolok!

2017. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül együtt voltunk 18.00 körül is, meg 22.00 körül is, remélem a 18 órainál akkor volt már elég spermium a spermában.:)
2017. jan. 4. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyebkent ha ilyen gyarkan vagytok egyutt erdemes a parodnak E vitamint szedni.

Napi 3-400 mg-t. Antioszidans, ezert javitja a spermak minoseget

2017. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Áááá, és még ma is pozitív az ovuteszt...

Azért naponta többször nem szoktunk együtt lenni, csak nagyon ritkán. Most pont így jött ki. :S


De köszi a tanácsot!

2017. jan. 4. 13:53
 8/12 anonim válasza:
Én még írnék egy jó tanácsot, ne görcsölj rá;) Hidd el barom sokat segít!
2017. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
baromi *
2017. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10 honapig abszolut nem gorcsoltem, most viszont mar kezdek picit aggodni. :-/
2017. jan. 9. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!