Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik HCG eredmény?

Lombik HCG eredmény?

Figyelt kérdés
Fagyasztott beültetésem volt.111,09 lett a HCG eredményem, vérből. Azt mondták, ebből bármi lehet. Van itt valaki, aki egy kis lelket öntene belém, hogy sikerülhet? Vagy esetleg valami praktika? Kérlek Titeket!!

2017. febr. 14. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hanyadik napon vagy Et után? Hány naposakat kaptál vissza?

Szerintem ez jó eredmény. Nekem Et+12-n lett 10,03 a hcg rá 4 napra 41. Valószínű kémiai terhesség. Holnap kiderül. Neked gratulálok, szerintem tuti jó.

2017. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

2 babát kaptam vissza, 2 naposakat. Ma vagyok ET+14 napon. Nemrég tudtam meg a fenti eredményt. Egy hét múlva kell mennem UH-ra, ott derül ki. De addig...

Mindenesetre NAGYON köszönöm a biztatást, jól esik. Én is nagyon bízom benne!!

Holnap Te már UH-ra mész? Drukkolok Neked!

2017. febr. 14. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon bíztató :) Nem is az a lényeg, hogy most mennyi konkrétan az érték, ha már egyszer emelkedett a szintje; hanem az, hogy 2-3 nap alatt duplázódik-e? Ha igen, akkor sikerült!

Beültetés után kellett még HCG-t szúrnod?

2017. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, kellett. Beültetés után még kétszer felet-felet. De a legutolsó fél is múlt héten csütörtökön volt. Szóval 5 napja.

Ha két naponta tesztelnék akkor a csíkon lehet, hogy látnék valamit (erősödést, vagy gyengülést), vagy felesleges szerinted?

2017. febr. 14. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan teszttel lehetne latni ha erosodik, akkor jo!:))
2017. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked is a véleményed!
2017. febr. 15. 06:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tesztelek, két naponta. Remélem keddig jól megerősödik! 😉
2017. febr. 15. 06:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom már régi kérdés, de lett baba végül?

Emelkedett a hcg szinted?

2022. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!