Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a következő beta...

Mit jelent a következő beta hcg eredmény: 0,64 mIU/ml (ref. értékek: 0,1-5,7)?

Figyelt kérdés
2 hetet késett a menstruációm, amikor nőgyógyásznál voltam, hüvelyi ultrahang alapján nem tudta megállapítani, hogy terhes vagyok-e, azt mondta 50-50 százalék, és elküldött vérvételre, aminek a fentebb említett eredménye lett. Ma, amikor megkaptam az ereményeket, szinte egyidőben elkezdtem vérezni is, szóval terhes már biztos nem vagyok. Kérdés, hogy szerintetek ez lehet egy spontán vetélés, vagy csak simán késik a menzeszem? A következő időpontom a nőgyógyászhoz 2 hét múlva van...

2017. jan. 4. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

2 hét késés utàn màr minimum több szàznak ezernek kellene lennie a hcg-nek.

Biztos nem.vagy és nem is voltàl most terhes.

Az hogh késrtt lehet stressz, ciszta, hormongond vagy csak úgy.

2017. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Azt jelenti, hogy nem vagy terhes, csak késett a menzeszed.
2017. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Igen, ez alapján terhesség, de nagyon alacsony az érték szerintem. Én nem várnék 2 hetet a dokival, mert ez alapján méhen kívüli is lehetett.


Egyébként nem biztos, hogy vetélés, vérzés mellett is előfordul, hogy megmaradnak egy kis progeszteronnal.

Szóval emiatt is doki kellene.


Ha meg vetélés van, akkor is, mert már a 6. héten vagy minimum, meg kell nézni majd, hogy rendesen kiürült-e a méhed. (Illetve ha nagyon vérzel, akkor be kell menni a kórházba.)

2017. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem voltál terhes, csak késett. 5 fölött van egyáltalán gyanú a terhességre. Az esedékes vérzés idejére terhesen már 50 körül van az érték.
2017. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Első 2, az senkit nem zavar, hogy ref. értékek: 0,1-5,7?!

0,64>0,1!!!!!

Ez alapján terhes vagy legalábbis az volt, nem tudjuk!!!!

2017. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 77%-os, ha nem értesz hozzá miért vélaszolsz? Nekem nem terhesen 2,0 volt. A terhességi tesztek 25-töl pozitívak. Miért kell más embereket riogatni, csak azért mert te tudatlan vagy?
2017. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 4. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Első 2, az senkit nem zavar, hogy ref. értékek: 0,1-5,7?!

0,64>0,1!!!!!

Ez alapján terhes vagy legalábbis az volt, nem tudjuk!!!!


Te ostoba barom,a referencia érték azt jelenti, hogy ezen tartomànyban normàlis az eredmény.

Azaz 0.1 alatt hormon gond, mivel minden nő szervezetében van minimàlis hcg.

5,7 felett pedig terhesség gyanúja.


És most segìtek értelmezni, ha màr ennyire agyatlan vagy.

0.64>0.1 azaz van hcg a szervezetében

0.64<5,7 azaz nem àll fenn a terhesség leghalvànyabb gyanúja sem!!!


De azért kell itt okoskodnod, meg a baromsàgot terjesztened. IDIÓTA!!!!

2017. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
A 3-as ostobaságokat ír... Nem vagy terhes.
2017. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
A 8-as válaszoló szépen és egyértelműen levezette. Így igaz, egy labor eredmény referencia értéke mindig a normál tartományt mutatja. A feletti érték jelent terhességet. Így te egyértelműen nem vagy terhes, és nagy valószínűséggel nem is voltál.
2017. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!