Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül a petefészek...

Mennyibe kerül a petefészek stimuláció?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy magánorvosnál aki megállapította, hogy hátrahajló méhem van és hogy sok apró tüsző van a petefészkemben.

Következő menstruáció idején kell majd vérvételre mennem.

Említette, hogy lehet, hogy szükség lesz petefészek stimulációra de ez aranyárban van...Meg tudja valaki mondani mennyibe kerül? Ez gyógyszeres kezelés vagy szuri? Köszönöm a válaszokat.



2017. febr. 15. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg az elmondottak alapján pcosed van. Annak meg csak árt. Egy rendes dokit keress.
2017. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon kontarnak tunik. Eloszor is a hatrahajlo meh nem akadaly. Elso ket gyerekem elso honapban jott ossze hatrahajloval. A harmadik ugyan lombik, de egeszen mas miatt. Masodszor: a sok pici tuszo sem gond feltetlenul. Ehhez sokkal tobb, alaposabb vizsgalatra van szukseg. Aztan: a stimulacio attol fugg, mi a gondod, ehhez kell az alapos kivizsgalas. Van olyan gond, amin egy parszaz forintos gyogyszer segit, de lehet nagyobb baj is. Ha van egyaltalan. En nem keserednek el ennyi kivizsgalas utan. Egy mezei nogyogyasz nem is nagyon ert ezekhez a gondokhoz sajnos, mert a meddoseg egy kulon kategoria. Ha tenyleg gond van, erdemes felkeresni egy jo endokrinologust vagy meddosegi centrumot. A lombikos stimulacio ararol tudok nyilatkozni: nekem az elso alkalommal 30 ezer, a masodik alkalommal 45 ezerbe kerultek a gyogyszerek.
2017. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt 3500 ft környéki gyógyszeres stimum is, lombiknál volt közel 300.000 forintos is.


Én meddőségi központ párti vagyok, mert ott elég alaposan vizsgálják mindkét felet és nem hamarkodják el a dolgokat.

2017. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Van mellékhatása a gyógyereknek rendese ahogy olvasgattam....
2017. febr. 15. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Merlegelni kell, megeri-e. Van, akinel semmi mellekhatas nem jon elo, de olyan is van, aki az elso utan nem ker tobbet. Nekem sulygyarapodas, szorosodes, klimax-szeru tunetek voltak. Elmult mind. :)
2017. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet PCOS, kellene szakembert keresni, hormon vizsgálatokat elvégeztetni.
2017. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!