Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek-stimuláció közben...

Petefészek-stimuláció közben lehet érezni valamit? Vagy eltér valamiben egy ilyen ciklus a normálistól?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz stimuláció alatt? Milyen gyógyszert szedsz?
2009. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Humán menopausalis gonadotropint (HMG) injekció formájában.
2009. márc. 30. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A világon semmit nem éreztem, pedig szépen nőtt a tüszőm, sőt, a repesztő szuritól meg is repedt. Akikkel együtt voltam inszemen lányok, nekik fájt és feszült a hasuk az inszem előtti napokban. Kicsit féltem is, hogy valami nem ok nálam, de az ultrahang kimutatta hogy minden rendben van.
2009. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én lombikprogramban vettem részt. A stimuláció alatt amikor már a végefelé jártunk nagyon feszített és szurkált a két oldalam. 16 tüszőt szívott le a doki.

Ha több tüsző érik egyszerre feszíthet, hiszen egy érett tüsző kb 2 cm átmérőjű és nehezebben férnek el, ha többen vannak!

2009. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 30. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!