Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2,5 hete úgy voltam együtt a párommal, hogy 3 napig egymás után elfelejtettem bevenni a tablettát és a 3. napon szexeltünk. Ez alapján nyilván igen, lehetek terhes. Viszont megjött akkor, amikor kellett és pont olyan színű, állagú volt, mint máskor. Ugyanannyi ideig is tartott. Szóval akkor nem vagyok terhes? Olvastam, hogy megjöhet terhesség alatt is, de az másfajta vérzés, más, mint általában. Az enyém nem volt más. Bár ugyanolyan is lehet terhesség alatt az első menstruáció, de csak ha a meszeszhez közeli időpontban történt a fogantatás, merthogy akkor már túl késő volt is egy kis darabon leválik a nyálkahártya. Én a tablettás ciklus 2. hetének végefelé voltam. Ez mennyire számít késői fogantatásnak? Ettől tehát lehet normál menstruáció? Szóval ha 28-án voltunk együtt, 5-ig szedtem a tablettát (tehát 8 napig az együttlétet követően) aztán rá 4 napra, azaz 9-én megjött (ekkor szokott mindig). Tegnap előtt múlt el véglegesen.

Szerintetek lehet terhes?

(Csak szombaton tudok tesztet csinálni majd)


2017. febr. 15. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimális az esély. A gyógyszer nem ürül ki ilyen gyorsan, ráadásul egy héttel a ciklusod előtt történt a dolog.
2017. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem olvastam végig de ha nem vedekeztetek és szexeltetek akkor igen, lehetsz terhes....
2017. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítólag ha egyetlen tablettát kihagysz, már attól is lehetsz terhes az alacsony hormontartalom miatt.

Mindenesetre tesztelj egyet. Ha minden ok, akkor válts át Nuvaring-ra.

Én se tudtam tökéletesen szedni napi szinten a tabit, de a hüvelygyűrűt gyakorlatilag nem lehet elrontani.

2017. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű a terhesség.

Hogy lehet 3napig elfelejteni bevenni a gyógyszert?

2017. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel megjött rendesen, minimális az esélye a terhességnek.
2017. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!