Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg annyira borzalmasan...

Tényleg annyira borzalmasan fájdalmas az amniocentézis (magzatvíz vizsgálat)? Rettegek tőle, illetve a fájdalomtól, nagyon sok rosszat hallottam róla. A tapasztalatokat várnám.

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, első babám, terhességem már volt több, de eddig a vizsgálatig sosem jutottam, és megmondom őszintén rettenetesen félek a fájdalomtól és a vetélés lehetőségétől is, igaz az 1%, de akkor is esélyes. Aki átesett rajta, írja már meg, hogy mennyire fájt, tényleg jogos a félelmem?
2017. febr. 16. 16:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hahaha... most olvastam. Anya típusok, akik fórumoznak:


A bagatellizáló mártír


Nagyon kártékony kommentelő, ugyanis hatalmasat tud rombolni azzal, hogy lekicsinyli egy kétségbeesett anya problémáját. Vagy egy jóindulatú élménybeszámolót tesz tönkre azzal, hogy azt személyeskedő, okoskodó módon kritizálja. Ha te beszámolsz arról, mennyire fáradt vagy már a hónapok óta tartó éjjeli szoptatástól, akkor ő biztosan odaír majd valami olyasmit, hogy „mégis mit vársz egy 10 hónapostól?! Bezzeg én, már 47 hónapja boldogan szoptatok éjjelente, közben cuki népdalokat is dúdolok, ez az anyák dolga…” vagy „Hogy mered ezt a könyvet ajánlani?! Ezek szerint te sírni hagyod a gyereked?! Én sose lennék erre képes…”. Vitázni felesleges vele, hiszen éppen erre vár. Egy dolgot tehetsz ellene: levegőnek nézed smiley.

2017. febr. 18. 13:55
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas :) :) :) Es a forumozok 90%-a ilyen :)
2017. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia

Mi lett végül?

2017. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!