Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha beigazolódott a pcos,...

Ha beigazolódott a pcos, endrokinológushoz kell fordulni? Ő mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csináltat terheléses cukor és inzulin vizsgálatot, megnézi a pajzsmirigyedet, kér homronsort. Az eredmények tükrében írhat fel gyógyszert és javasol életmódot (táplálkozás, sport). Engem elküldött dietetikushoz is, de az egy kritikán aluli vénasszony volt, leragadt kb. 1965-ben. :D IR diétával kapcsolatban ha nincs jó dietetikus, akihez eljutsz, annál még jobb az internet is. Rengeteg infó érhető már el ezzel a betegséggel kapcsolatban, nem olyan, mint 10 éve.
2017. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1es mindent leírt!
2017. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A pajzsmirigyen kívűl a többi eredmény helyben megvan?

Pajzsmirigyem eredményem 1 hetes.

2017. febr. 17. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nyilván rendelőfüggő.
2017. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leesett.. Ezek is vérvételek.
2017. febr. 17. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) Engem pl. elküldött pajzsmirigy UH-ra is, mert volt egy kis alulműködésem (3 körüli TSH), ki akarta zárni a pajzsmirigy gyulladást. Gyulladás nem volt, de van egy nem toxikus göböm, arra is időnként ránézünk, volt belőle mintavétel is pár éve. Ahova én járok endokrinra, ott helyben volt pajzsmirigy UH is és ott csinálták a biopsziát is. Meg ott volt a béna dietetikus néni is. :D De a vérvételeket pl. nem ott csináltattam. Ezért írtam, hogy tökre helyfüggő.
2017. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különben nyugodtan elkezdheted az IR diétát, csak hasznodra válhat plusz minimum heti 3x sport.
2017. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!