Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló után mennyi...

Zsír Áf kérdése:

Fogamzásgátló után mennyi időre eshetek teherbe? Mennyi idő kell a szervezet kiürüléséhez?

Figyelt kérdés

KB 8 hónapig szedtem fogamzásgátlót. A Volinát. 3 hónapja nem szedem. Az elég a szervezetből való kiürüléséhez? Utána mennyi időre lehetek terhes?

A fogamzásgátlótól felborult a hormonháztartásom.


2017. febr. 18. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgy is teherbe lehet esni, ha kifelejt valaki egy szemet, ezért már az elsö gyógyszermentes hónapban is van esélye a terhességnek.
2017. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
24 óra alatt kiürül, ezért eshetsz teherbe akkor is akár, ha egy szem kimarad. Az, hogy a peteérés mikorra áll helyre, teljesen egyéni. Lehet, hogy rögtön, lehet több hónap, lehet, hogy gyógyszerrel kell visszahozni. Én már a szedés mellett elkezdtem vitaminokat szedni és egyből próbálkoztunk az orvosom javaslatára, mert nekem nehezen, általában gyógyszerrel van peteérésem. A szedés abbahagyása után egyeseknél pár hónapig nagyobb lehet a hajlam a peteérésre. Első ciklusban 12. napon, másodikban 21. napon sikerült a repedés. De ez teljesen egyéni. Megjósolhatatlan.
2017. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orvos azt mondta várjak fél évet, kivártam. Egyből sikerült
2017. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szintugy,mint az utolso.Vártam fél évet(addigra szépen be is állt a ciklusom) és elsö probálkozásra jött a baba.

De ez szerintem tök szervezetfüggö.

2017. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap után lettem az.
2017. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem, aztán 1 hónapot vártunk. Na nem a kiürülés miatt, mert az 1 nap, hanem hogy lássam, rendben van-e a ciklusom. Mivel tökéletesen időben Megjött, így következő hónapban már sehogyan sem védekeztünk. És meg is fogant a fiunk. Tökéletesen egészséges jó terhesség végén 10/10-es apgarral szüleetett meg.
2017. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én mióta nem szedem iszonyat vérzem menstruációkor...

Konkrétan megnyitják a csapot...


Köszönöm a válaszokat :)

és a biztatást... :)

2017. febr. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!