Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehetséges? Lehet hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Lehet hogy nem szedhetek?

Figyelt kérdés
Az egyik leggyengébb fogamzásgátlót szedem de ez sem jó most fogok vissza menni a nőgyógyászhoz és az érdekelne hogy ha a szervezetem annyira gyenge lehet h nem is szedhetek semmilyet? A válaszokat előre is köszönöm! 18L

2016. aug. 16. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ki a szerencses, egy 50 eves venember?
2016. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Voltál vérvételen mielőtt felírta a doki a gyógyszert?
2016. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Haha szép az üzeneted is.. Nem a barátom akivel 2 éve vagyunk együtt és szerintem 18 évesen nem k.. va vagyok ha úgy döntök hogy szeretném.. De annyira röhejes hogy képes vagy sertegetni mikor semmi közöd hozzá hogy fel sem akartam venni amit mondasz de ha már ide is írsz azért udvariasan válaszolok neked :D;)
2016. aug. 16. 14:12
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 nem nem küldött sehova
2016. aug. 16. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem jó? Egyébként általában vérvétel alapján dönti el a doki hogy milyen fogamzásgátló tabletta kell
2016. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mik a tünetek? Melyiket szeded? Hüvelygyűrűt használsz? Jelenleg az a legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátló a piacon, tehát ha tablettád van akkor még nem a leggyengébbet használod, megegyezik a tablettaformával csak máshol szívódik fel és nem hat rá pár dolog. Nekem ez van. Nehezen állt rá a szervezetem, előtte csak az erősebb tabletták voltak jók, aztán előjött egy olyan mellékhatás ami miatt a tabletta forma már nem jó...

Amúgy lehet nem a leggyengébb kell, hanem erősebb.


Egy általános vérvétel nem árt, háziorvostól kérj, májfunkciót meg ilyenek tudni kell, pajzsmirigyre is hatással lehet a tabletta, az is okoz olyan tüneteket amit pl mellékhatásnak gondolunk, közbe a hormonrendszerbe szépen belenyúlt a fogamzásgátló.

2016. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam nekem csk találomra írt fel az orvosom a symicia fogamzásgátlót de az unoka testvérem is szed két éve neki meséltem h első hónapban a menstruáció előtti héten barna folyasom volt most pedig 4 napot késett és el gondolkoztam rajta h lehetséges -e de mindenképp vissza kell mennem mivel fel kéne újra iratnom ezért előtte még majd elmesélem az orvosnak a tüneteket és meglátom :)
2016. aug. 16. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a legtisztább, a doki tudni fogja hogy kell-e emiatt másik.

Bár az első 3levél alatt egy-egy mellékhatás nem gond, akkor baj ha erősödik, sűrűsödik egy mellékhatás vagy 2x megismétlődik legalább egymást követően. Nekem pl a 3. hónap elején volt egy pecsételésem, a dokit megkérdeztem és azt mondta hogy ha egyszer volt akkor semmi, ha a következőnél is lenne akkor cserés.

2016. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként még ennél is vannak gyengébbek, sőt másabb összetételűek, más vivőanyagúak, ez egy antiandrogén hatású, közepesen alacsony hormontartalmú. Ennél kevesebb van még a ZOELY nevűben és ugye a hüvelygyűrű ami fele annyit tartalmaz mint a mostanid. Sőt vannak 3 fázisúak is amikben szintén kevés van, más az elosztása is. Van mire váltani hála! :)
2016. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!