Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A billing módszer szerint...

A billing módszer szerint akkor lehet teherbe esni, ha nyák van és a nyák megszűnése után még 3 napig. Nekem nincs nyákom. Lehet, hogy a megérett tüszőm nem reped meg?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nincs peteérés sem, de ezt eldönteni tesztekkel,vagy orvosilag lehet..

Sajnos nem értek a billing módszerhez, de ha nem tudod azt követni a nyákhiány miatt, akkor valami más módszert kellene választani..a legjobb ha a ciklusod megfelelő napjain lh teszttel ellenőrzöd a peteérést, ha pedig pozitív akkor mindennap érdemes próbálkozni, mert pl én a poz napok alatt lettem terhes...valaki meg azt mondja a poz napok után..

Sok sikert..és ha nem megy akkor jobb ha orvoshoz fordulsz!

2008. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 hónapja lh teszttel és mikroszkóppal figyelem a peteérést,van is,csak a teszt az nem mutatja hogy meg is reped,lehet hogy azért nincs nyákom mert nem reped meg??? Erre szerettem volna kilyukadni! :)
2008. okt. 11. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a tojásfehérjeszerű váladékra gondolsz, az mindig peteérés előtt szokott lenni. Kérj egy beutalót hormon vizsgálatra, ez egy egyszerű vérvétel.
2008. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!