Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe esek? 17L

Figyelt kérdés

Két hete csütörtökön jött meg, akkor borszatóan fájt a hasam(igen erős fájdalmakkal jár a menstruációm, ráadásul 33-35nap a ciklus). Majd a párommal szombat reggel, már nem nagyon bírtunk magunkkal (akkor meg igazából még volt enyhe vérzésem, de nem zavarta ez igazából se őt se engem, így hát összefeküdtünk). Majd elmondása szerint nem érez te hogy elment volna, de mikor kivette, mintha érezte volna hogy spermás a nemi szerve, vagy valami hasonló van rajta.(lehet csak még előváladék volt) (Azt mondta hogy nem volt mélyen mikor érezte hogy elfog menni, meg éreztem is hogy nincs mélyen...)

Igazából, akkor nem is foglalkoztunk vele, hanem egymással beszélgettünk simogattuk egymást majd, ugye miután kivette 10perccel később kielégítettem orálisan, majd mikor érezte hogy jön már csak kézzel. És akkor már láthatóan jött a sperma. (Annyit szeretnek kapcsolatba tudni hogy ha belém élvezett volna az előbb akkor utána 10perccel is lehetséges, hogy újra 'töltsön'?)

Valamint még a másik kérdesem az lenne félétek, hogy szerintetek mennyi az esélye ezek alapján, plusz azt is figyelembe véve hogy 2nappal azután volt hogy megjött, hogy esetleg teherbe estem volna?

(Tudom eléggé hülye kérdéseim vannak, de azért kíváncsi lennék a ti véleményeitekre is) Ha kérhetném normális válaszokat szeretnék



2017. febr. 19. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szóval a picit véres cerkát lepippantottad... Meg nem érezte hogy elélvez...aha. Az esély 76.89%.
2017. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég annyit tudni, hogy van rá esély.

Az téged nem fog vigasztalni, hogy csak 3% esélyed volt rá, ha pozitív lesz a teszted.

Illetve akkor se 100%, hogy teherbe esik valaki, ha pont peteéréskor telibe lövik.

Szépen, türelmesen kivárod, hogy megjön-e a vérzésed, és ha késik, akkor csinálsz egy tesztet. Ha meg időben megjön, akkor hálát adsz az égnek, és lesz otthon mindig pár csomag gumi.

2017. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ #2 :D ment a kis zöld kezecske. És valahogy én is így gondolom, csak szükségem van a megerősítésre
2017. febr. 19. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Én menstruáció utolsó előtti napján, megszakítással lettem terhes. Úgyhogy igen van esély.
2017. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!