Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe vagyok esve....

Nagyon kétségbe vagyok esve. Most mit tegyek, szóljak anyunak? 17/L

Figyelt kérdés
Írtam már ki a napokban kérdést. Röviden.. hétfőn hánytam. Szerdán csináltam ezt a tesztet: [link] ami csütörtök reggelre lett ilyen. Viszont csütörtökön reggel arra keltem, hogy éles szúrásos fájdalom van a hasamba ami csak délután múlt el. Este lefekvéskor újra elöjött. Péntek hajnalban arra kelek, hogy ismét elöjött ez az érzés. Elakartam menni wcre. Felkelek nem tudtam menni a fájdalomtól. Egyszer csak elkezdtem hányni.. kb 2 óra alatt 5x hánytam. Reggel nem mentem suliba, elmentem a háziorvoshoz(akkor már nem hánytam csak a hasam fájt) megvizsgált nem látott semmit, mondta ez nem vírus de kiírt szerdáig meg, hogy ne egyek semmi tejterméket. Na péntek délután újból elöjött a hányinger. Másnap szombaton már úgy keltem, hogy tök jól vagyok aztán délután körül megint hányingerem lett de el is múlt. Ma felkelek majdnem visszaestem az ágyba olyan erősen elkezdtem szédülni ami csak nem rég múlt el plusz a bal derekamnál fájt. Ne haragudjatok, hogy ezzel kapcsolatban kérdeztem csak most nem tudom mi van nagyon kétségbe vagyok esve. Szerintetek terhes vagyok?
2017. febr. 19. 08:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ez délutáni teszt volt a másik tesztemen csak a 2. Csík helye látszik amit ez után este csináltam meg. Amúgy fogamzásgátlót szedek, szerdán lesz az utolsó szemem és 1 hét múlva kellene megjönnie.
2017. febr. 19. 08:31
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Hat anyukadnak mindenkepp szolj, mert egy orvos jo lenne ha latna. Csinalj egyebkent meg egy tesztet mert az irod latszott a helye hat lehet nem a helye volt hanem a halvany pozi csik..Ezek a rosszulletek lehetnek idegessegtol is bar eleg gyanus.. Teszt es beszelj anyukaddal!
2017. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
38%

Szia. Ha fogamzásgátlót szedsz és rendszeresen akkor nem hiszem, hogy terhes vagy. Jó lenne ha szólnál anyukádnak mivel ha nem is terhesség de valami biztos áll ez mögött.

Ne stresszelj azon, hogy megjön e vagy nem mert akkor biztos hogy késni fog!

2017. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt tudja, hogy rosszul voltam hisz látta mennyit hánytam péntek hajnal. Ő küldött orvoshoz, az orvos meg szinte úgy nézett rám, hogy na egy újabb iskola kerülő de adok neki pár nap igazolást(nem a háziorvosom volt hanem helyetesítője) Csak ezt a teszteset nem tudja anyum.
2017. febr. 19. 08:39
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

Szólj anyukádnak mindenképp!

Ne izgulj, fogalmázgátló mellett tényleg minimális az esélye a terhességnek. De ha vletlenül úgy is akakult, akkor sem a te hibád! Nyugi, minden rendben lesz. Drukkolok!

Amúgy nekem ilyen több napos hányás, szédüles, gyengeség, kalicitól szokott lenni, simán lehet, hogy csak valami ilyesmiről van szó.

2017. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem hinnem,hogy terhes vagy.

Persze kellene meg info.pl,miota szedsz gyogyszert?mindig beszedted?mult honapban volt e hasmenesed,hanyasod esetleg antibiotikumot szedtel e?

De ha 1 het mulva esedekes a kovi mensid.akkor ha terhes lennel sem lenne meg tunete.

En a tesztet amit felraktal negativnak latom.

2017. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szeptember óta szedem, egy szemet se hagytam ki. Utóljára decemberben szedtem antibiotikumot. Előző hónapban nem hánytam, csak hasmenésem volt pár reggel(a gyógyszert este szoktam bevenni)
2017. febr. 19. 08:49
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

"De ha 1 het mulva esedekes a kovi mensid.akkor ha terhes lennel sem lenne meg tunete."


Mivel eleve nincs menstruáció fogamzásgátló mellett, így ez se igaz.

Ha tabletta mellett teherbe esik, nem" középidőben" fog, így tünete is lehet ilyenkor.


De annyi igaz, hogy ha tünet van, a teszt is egyértelműbb, hisz a tüneteket ugyanaz a hcg okozza, aminek emelkedett szintjére a tesztben lévő reagen jelez.


Én is negatívnak látom, de ideje lenne megismételni!

2017. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Siman virust kaptal el nem kell rogton terhessegre gondolni.
2017. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Nekem így kezdődött a vakbélgyulladás.

Ha még mindig fáj a hasad, irány az ügyelet.

2017. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!