Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy túl korán teszteltem?

Dini88 kérdése:

Lehet, hogy túl korán teszteltem?

Figyelt kérdés
A ciklusaim mostanában 36-39 naposak.23. ciklus napon jelentkezett az átlátszó, nyúlós váladék, aznap és a 26. napon voltunk együtt párommal. Nem vagyok biztos, hogy mikor volt az ovuláció.27. naptól enyhe sárgás folyás volt pár napig,5 napig Canesflor hüvelyi kúpot használtam. Alhasi részen néha nyilalló érzés, pár napja puffadás van, a melleim kb a 29. nap óta nagyobbnak érzem. Ma van a 35. ciklusnapom, reggeli teszt negatív. Mik a ti tapasztalataitok?

2017. febr. 19. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, ha fertőzésed van, ne otthon kezeld magad, hanem fordulj orvoshoz! Pláne így, hogy babát szeretnétek. Meg aztán a párod mivel volt kezelve? Mert ha semmivel, akkor jelenleg olyan simán visszafertőz téged, hogy az csak na.

Az alhasi belenyilalló érzés, a puffadás, a mellel kapcsolatos dolgok legalább annyira utalhatnak arra, hogy megjön a vérzésed, mint arra is, hogy esetleg terhes vagy. Mindenképpen korán teszteltél. Majd ha a 40. napon se jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet, előbb felesleges.

És jobban teszed tényleg, nem bántás, csak jó tanács, ha fertőzésed van, orvoshoz fordulsz és mindkettőtöket célzottan kikezelik!

2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp ki fogom deríteni, hogy mi okozta.
2017. febr. 19. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!