Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszeru vizeletvizsgalatnal...

Egyszeru vizeletvizsgalatnal az is kiderul hogy valaki terhes?

Figyelt kérdés

szisztok

Holyaghurutom van,nagyon folvagyok vazva,de terhes is vagyok es a parom elakar kiserni a dokihoz holnap a felfazas miatt,de nem akarom h ugy tudja meg,ha esetle ugy is latni lehet a terhesseget a vizeletvizsgalatbol,nem akarom meg neki megmondani,meglepit akarok. Penteken teszteltem pozit

Koszi a valaszokat (:


2017. febr. 19. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A sima vizeletvizsgalatnak nem része a terhességi teszt.

Minek kell amúgy meg halogatni, miért nem lehetett azonnal megmondani neki, hogy terhes vagy?

2017. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem derul ki.

Gondolom, a rendelobe nem kiser be.

De en is ledobbenek az ilyenen, hogy napokig eltitkolni egy pozitiv tesztet..

2017. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vizsgálatból nem derül ki, de feltétlenül jelezd a vizsgálatot végzőnek, hogy terhes vagy, mert nem mindegy, hogy milyen gyógyszert ír fel.
2017. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A terhesség oly módon mutatható ki, hogy beágyazódást követően a szervezet hcg nevű hormont kezd el termelni. Ezt tudják kimutatni a terhességi tesztek a vizeletből, illetve a vérből. Viszont egy általános vizsgálatnál a vizelet, illetve a vért sem nézik hcg-re, ha csak nem kéri külön orvos ezt, szóval nem fog kiderülni a sima vizeletvizsgálatból.

Viszont nem tudom miért kell titkolózni (ha csak nem pozitív oka van, pl. születésnapja lesz és azon akarod elmondani). Egy babához ketten kellenek, tehát ugyanolyan joga van tudni a dologról.

2017. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Holnap lesz a parom szuletesnapja (32) lesz este szeretnenk tartani a szuk csaladi,es barati korben egy kis meglepi partyt neki,es azon szeretnem megmondani,nem akarom hogy a doki kozolje vele. Sokat vartunk mar ra mivel nekem endometriozisom volt.

Koszi mindenki

Kellemes estet (:

2017. febr. 19. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi kozom hozza, de en biztos kettesben mondanam el, nem baratok elott...Ez a kettotok kozos elmenye, tortenese.
2017. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te milyen vizsgálatra mész, de nekem le kellett adni a vizeletet és másnap visszamenni az eredményért.


Egyébként jó ötlet, hogy a párod szülinapján mondod el, DE... szerintem is csak neki kéne elmondanod. Ilyen korán még nem tartozik másra, egy pozi teszt semmire sem garancia. Tapasztalatból mondom.

2017. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ha nekem a párom egy ilyen horderejű dolgot ennyi kesesssel és ráadásul mások előtt mondana el, erősen elgondokoznek kapcsolatunkon.
2017. febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!