Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztjeimet? Az...

Megnéznétek a tesztjeimet? Az alsó a mai, az előző meg szombat reggeli. Nem baj, hogy csak ennyit erősödött? Elvileg még csak tegnap kellett volna megjönnie.

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 20. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem baj,ezen látszik az erősödés,holnapután még szebb lesz.Gratulálok!
2017. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2017. febr. 20. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pozitív, nincs jelentősége. (Nekem fokozatosan erősödött, aztán egy hét után csináltam még tesztet és az meg már halvány volt... frászt kaptam, de semmi jelentősége volt. Azóta egy pozitív teszt után már nem tesztelgetek, hanem inkább dokihoz megyek.)
2017. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív. Látszik rendesen, már a szombatin is, én azóta erősödött is.
2017. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitiv a teszt, akkor tessek orulni es eltenni :) Ennyi. En elozo terhessegemnel olyan erzelmi hullamvasutat okoztam magamnak azzal hogy ketnaponta papirokra pisilgetessel toltottem a reggelt .....egyik nap halvany, majd a kovetkezo ugyanilyan, rakovetkezo erosebb, majd megint erosebb kicsit, majd icipicit megint erosebb.....aztan doki 6 hetesen, csak petezsak embrio nelkul,majd 2 nap mulva veteles.


Mostani terhessegemnel egyetlen halvanyka teszt, dokival idopont egyeztetes, szivhang :) Most vagyok 12 hetes.


Semmi ertelme pisilgetni a csikokat. Ha pozitiv teszted van, terhes vagy. Nem az erosodestol fog megmaradni.


Jo egeszseget!

2017. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Első terhesség és nagyon örülünk neki, de elhinni se merjük még azért csináltam két tesztet! :) h tuti biztos 100% legyen. Mostmár irány a doki :)
2017. febr. 20. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! 😊
2017. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!