Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem irritáló,...

Szerintetek nem irritáló, hogy az RTL klubbon, az összes élő műsort Ördög Nóri vezeti? (Reggeli, Csillag születik, X faktor, Szombat esti láz. )

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem tartom olyan szuper műsorvezetőnek Nórit és furcsállom, hogy őt futtatják állandóan. Nem vicces, erőltetett poénjai vannak, ráadásul ezzel a rövid hajjal elég érdekesen néz ki...
2011. febr. 25. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam. Nincs bajom vele, bár annyira jónak én sem tartom, hogy állandóan ő legyen minden tehetségkutatónak a műsorvezetője. De ha még akkor is lehetne változatosabb, hogy ne mindig őt bámuljuk.
2011. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem,meg tényleg nem annyira jó,de Lilunál jobb.Talán az Eszti,aki a betelefonálósban volt,na ő jobb lenne 1-2műsorban helyette.
2011. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már kicsit unalmas.

szerintem egy kicsit nagyképű lett.

régebben még bírtam de most....

2011. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az RTL-be mindig is a nyálas semmirekellők kellettek,Nóra is ezek közé tartozik,de emlithetném még Balázst is,érdekes,hogy minden műsort csak ő vezethet jó pénzért,plusz még a rádióból is nem kis pénzt szakit,közben meg csak ahoz ért,hogy embereket alázzon,járasson le!Aztán ott a Lillu,na ő meg azóta leszerepelt nálam,mióta feltették róla a videót,mikor a müsor után KAPJÁTOK BE jelzővel ilette a nézőket!
2011. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Serintem Barabas Eva sokkal jobb!!!
2011. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,ő is jobb lenne!
2011. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!