Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » (kép lent) Nem kéne erősebbnek...

(kép lent) Nem kéne erősebbnek lennie a második csíknak? Lehetséges, hogy fiatalabb terhesség?

Figyelt kérdés

Utoljára december 4-én volt meg a menstruációm, a januárban esedékes késése után 2-3 nappal teszteltem, negatív lett. Elkönyveltük, hogy oké, nincs baba a dologban, majd január végén sokat esett a vérnyomásom, hányingerem volt múlt hétig szinte egész nap. Vasárnap a család unszolására mégis csináltam tesztet, ami halványan pozitív. Utolsó menzeszhez képest nem kellene erősebbnek lennie? Lehetséges, hogy később fogant?


[link]



2017. febr. 20. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2017. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük!:) méret alapján 9+1 hetes a kicsike, szinte el sem hiszem, gyönyörűen vert a kis szíve.
2017. febr. 24. 16:06
 13/14 anonim válasza:
100%
Amikor 6 hetesen teszteltem nálam is ilyen volt, 3-at csináltam pár nap külömbséggel és a harmadik lett a legerősebb. Nekem december elsején volt az utolsó menstruációm és január 23.-án voltam 7 hetes. Most már túl vagyok a 12. heti ultrahangon és szeptemberre vagyok kiírva :) boldog babavárást :)
2017. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Neked is boldog babavárást!

Nekem jövőhét végén - utána levő hét elején lesz aktuális a 12.heti:)

2017. márc. 6. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!