Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Termékeny lehet-e egy 21 éves...

Termékeny lehet-e egy 21 éves férfi aki két évig drogozott, azután pedig 3 évig (még most is) füvezett?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Lehet termékeny és nagy eséllyel egészséges lesz a gyerek, a fű egyáltalán nem befolyásolja ezt, az más kérdés, hogy drogos pasinak nem szülnék.
2017. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet. És az is lehet, hogy egészséges lesz a gyerek.

És az is lehet, hogy szülsz neki egy beteg, fogyatékos gyereket.

2017. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelmű volt, hogy le leszek pontozva.

Azért mert drogozott, örök életére "drogos" marad, előző?


Minden kedves anyuka ítélkezik, aztán 3/4 dohányzott terhesség előt-közben-és utána.

Ti bizonyára tökéletesek vagytok, és soha nem hibáztatok az életetekben.

Akkor itt kb.mindenki alkoholista, mert biztos ivott már sört, bort, nem egy alkalommal.

Álszent brigád.

2017. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ahogy minden szenvedelybetegseget, a drogozast is elitelem.

Biztos, hogy karositja a szerveket.


Nem, nem ittam terhesen, szoptatas alatt. Nem is cigiztem soha.

2017. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Biztos károsítja. De nem marad drogos örökre mert anno ezekkel élt.


Becsülendő, hogy letudta tenni és nem kallódott el mint a legtöbb ilyen.

2017. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A fű lassítja az ondósejtek mozgását. Már a herezacskóban bepörögnek, vagy éppenséggel belazulnak a fűtől, így mire bevetés van, már elfáradnak. Ettől függetlenül még nem kizárt, hogy célba érjenek.
2017. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fiú ismerősömnek két gyereke van, mindegy úgy fogant, hogy közben dorogozott. Nem kemény dorgokat fogyaszt, de hát akkor is... és ráadásul úgy tudom iszik is rendesen. Mindkét gyerek egészséges!


Én életemben nem dorogoztam, nem dohányoztam, minden szabályt betartottam a terhesség alatt, előtte is (felkészültem rá vitaminokkal stb.) mégis autista kisfiam született (most 8 éves). A családban ő az első, tehát azt sem tudom mondani, hogy esetleg örökletes... Fene tudja min múlik ez... kinek mit szánt a sorsa.

Amúgy imádom!! Számomra ő a legokosabb, legtökéletesebb gyerek a világon! :)

2017. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!