Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme holnap újra...

Van értelme holnap újra tesztelnem?

Figyelt kérdés

Lombik beültetésem volt, a hcg vérvétel eredményeként sikerült a terhesség. A vérvétel pontosan két héttel a megtermékenyülés után volt, ha a menstruációt veszem alapul, akkor 4+2-n


Nem bírtam ki (beparáztam, hogy mi van ha összecserélték a véremet) és csináltam egy tesztet tegnap reggel, ami szerintem szép egyértelmű pozitív volt. Szerintem nem is halvány. Ha holnap reggel egy ugyanolyan tesztel tesztelnék akkor annak erősebbnek kéne lennie?


Nagyon rég várunk rá, és nem is merem elhinni. Ultrahangra jövő pénteken megyek.


2017. febr. 22. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne tesztelgess, ha pozitiv akkor orulj, tedd el emlekbe es vard az uh-t.


Tegnap volt egy ilyen kerdes, ott irta valaki hogy o teszelgetett es egyik halvanyabb lett masnapra..konkretan alig latszott....fraszt hozta ra de kiderult semmi baj!


En esetem: osszel terhes lettem. Ketnaponta tesztelgettem mint egy idiota, erosodott is. 6 hetesen elveteltem.

Most ismet terhes vagyok, 1 teszt, halvany pozi es ennyi, nem teszteltem tobbet. Nincs ertelme! Ha nem erosodik csak izgulni fogsz es az idegesseg okozhat vetelest.


Nezd: elvetelhetsz akkor is ha erosodik, es lehet az is hogy vegig full halvany teszttel meg megmarad! Ilyet is irt egy lany. A hcg pisilgetos tesztek arra szolgalnak hogy kimutassag van-e a verben, arra nem, hogy az embrio erejet mutassak..persze vannak nagykonyvi esetek, 2 naponta erosodes valakinek es megmaradt a baba de felesleges! Azoknak a noknek csikokra pisilgetes nelkul is megmaradt volna.

De ha holnap is pisilgetsz, es mondjuk halvanyabb (kevesebb reagens kerult a tesztre, kevesbe koncentralt a pisi, tobbet ittal, stb stb) majd jol felstresszeled magad...ertelmetlen.

2017. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon igazad van, sokat segített, hogy leírtad, kicsit helyretettél.
2017. febr. 22. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ezek a tesztek nem mennyisegi mutatok...nem alkalmasak arra hogy megmutassak van-e emelkedes vagy sem. Varandosagom elejen ellottem vagy 5 tesztet koztuk volt olyan is hogy halvanyabb volt mint AZ elozo. Bogtem egesz nap. Na akkor tett helyre a ferjem (Aki orvos) ...egyik Masik teszten kevesebb a reagens nem lesz annyira Eros.


Nekem is volt vetelesem tudom milyen nehez elso uh-Ra varni...😡

2017. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én férjem ugyan nem orvos hanem építészmérnök és ő is próbálkozott helyre tenni, már az első tesztet is ellenezte, hogy minek ha voltam vérvételen :)


Tudom igazatok van mindegyikőtöknek, nem is tesztelek.

2017. febr. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!