Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap késéssel megjött, de...

6 nap késéssel megjött, de csak 2 napig tartott. Előtte csináltam 2 tesztet, mindkettő halvány pozitív volt. Mit csináljak, van értelme most tesztelnem? Volt így már valaki, ha igen, akkor lett babó belőle?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálj tesztet nyugodtan. Ha erősebben mutat +at örülhetsz!Drukkolok!

2009. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt. Sok esetet hallottam, hogy volt valamilyen vérzés. Amikor nem szokványos a mennyisége már lehet babára is gyanakodni. Drukkolok!
2009. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Csinálj tesztet nyugodtan, nekem volt olyan ismerősöm, akinek még hónapokig volt mensije, és mégis terhes volt, egy ideig észre sem vette emiatt.
2009. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
közben vettem egy tesztet,de sajnos nega lett, akkor visoznt nem értem,miért csak 2 nap....
2009. júl. 13. 09:09
 5/10 anonim ***** válasza:
ha rövid a menstruáció, de normális mennyiségű (ezalatt a rövid idő alatt), az csak annyit jelent, hogy a méh nyálkahártyája hamarabb gyógyul, pontosabban hamarabb kezdődik meg a regenerációs folyamat. ne aggódj, ezzel nincs baj... tudom, hogy nem segít, amikor az ember babát szeretne, én is hasonló vagyok. nekem mostanában mindig rövidebb (2 nap, utána már csak nyomokban), és mindig reménykedek. az UH szerint rendben van a nyálkahártya vastagságom, sőt...
2009. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi,csak annyira rossz,már késett 1 hetet, 2 halvány + teszt,aztán megjön, 2 napig tart,meg még azt álmodtam,hogy terhes vok mégis....szóval minden passzolt.nem baj,legalább több alkalom lesz ebben a hónapban a próbálkozásra.és,hogy gyorsabban gyógyul az mit jeléent? én már nem értek semmit :(
2009. júl. 13. 09:40
 7/10 A kérdező kommentje:
ráadásul bal oldalt alul szúr...
2009. júl. 13. 09:42
 8/10 A kérdező kommentje:
nem sozktam figylegetni magam,de ez most más helyzet ovlt
2009. júl. 13. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben a 2 pozi tesztnek hinnék, és vetélés gyanújával azonnal elmennék a dokihoz, vagy ügyeletre, vagy aki ahol van... A szúrás lehet még a beágyazódástól, de lehet méhenkívüli is, az is gyakran jár 1-2 napos vérezgetéssel...

Nem megijeszteni akarlak, de én a helyedben nem várnék. Max azt mondják, hogy soha nem is volt baba (de ezt kétlem), vagy megerősítik, hogy sajnos elment, de alényeg, hogy ki kell zárni a méhenkívülit, mert ott a petevezetékek forognak kockán!

2009. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia lett babád akkor?
2011. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!