Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme most délelőtt...

Van értelme most délelőtt tesztelnem? Nehéz a várakozás.

Figyelt kérdés

Nem nagyon bírom a várakozást... :(

Szerintetek, ha április 26-án jött meg utoljára (5 napig tartott) és átlag 32 naposak a ciklusaim, akkor kb. a 16.-on volt a pé-m és most vagyok a 30. napon akkor ha most délelőtt tesztelnék az értelmetlen vagy lehet hogy halványan már jelezne???

Mert ugye elvileg beágyazódás 7-10 nap plusz 2-3 nap mire jelez a teszt az határeset...



2012. máj. 25. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia.

Én most várom a 3.babámat és egyiknél se vártam reggelig.Délután csináltam a teszteket,mert akkor jutottam be a patikába.A 3.babánál menzi előtt egy nappal du csináltam és erős pozi lett.

2012. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod ki a várakozást még két napig, akkor tesztelj, de ígérd meg, hogy ha esetleg még negatív, akkor nem kenődsz el, jó?????


Az eredményt természetesen tudni szeretném!!!

2012. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sokaknál olvasom hogy, ennyivel meg annyival kimutatta a nemvárt elött.

Végülis neked még 2 napod van. Tán a reggeli piciből már láthatóvá válna.

De ha jólszámolom a 16-ai peteérést akkor még csak 9 nap telt el az esetleges megtermékenyüléstől.

Ez meg kevés talán. Ha netán negatív lesz ne keseredj el.

Én is türelmetlen voltam. Nemvárt elött 2 nappal teszteltem egy halvány +.

Kiderült hogy, vetélés volt mert a csík ezután napról napra csak halványodott.

Jobb lett volna tán ha nem is tudom.

Na mindegy is. Szerintem várd meg a nemvárt napját.

Talán az már tuti jelzést ad.

2012. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek, hogy negatív lesz és megint csak elkenődök... :(

De már múlthét péntek óta úgy fáj a mellem, hogy nem tudok hason aludni... és volt hasszurkám is...

Az a baj, hogy a mellem amúgy is szokott fájni, de nem ilyen hamar és nem ennyire... Görcsölésem és szúrkálásom pedig soha nincs csak most...

2012. máj. 25. 10:10
 5/21 A kérdező kommentje:

A pé-m nem május 16-án volt, hanem a 16. ciklusnapon. Ami május 11.

Nekem is volt egyszer halvány pozi tesztem de utána megjött... :(

Azt hiszem megpróbálom megvárni legalább a holnap reggelt... De mindenképpen írok..

2012. máj. 25. 10:13
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja, és nőt is a cicim. Van egy elég drága push up melltartóm és nem tudom felvenni mert kicsi...
2012. máj. 25. 10:17
 7/21 anonim ***** válasza:
OK, várd meg a holnap reggelt és első vizeletből próbáld csinálni a tesztet és persze okvetlenül írd meg és rakd fel a képet :)
2012. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
basszus, jobban izgulok, mint TE. Én tuti nem bírnám ki, ha ott lenne a tesztem, hogy ne csináljam meg :)
2012. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
de minimum 3-4 órát nem szabad előtte pisilni
2012. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok köszönöm... :)

Megpróbálom kivárni a reggelt, ha mégsem sikerül kivárni, akkor betartom a 3-4 órát...

2012. máj. 25. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!