Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerulhetet? Segitenetek?...

Sikerulhetet? Segitenetek? Aki ugyanilyen helyzetben volt?! Tobbi lent

Figyelt kérdés

Januar 29 jott meg

Voltam ra par napra dokina aki 13mm es dominans tuszot latott es 5mm nyalkahartya

Ahogy szamoltam 8-14 ig volt pem

Meg a folyasombol itelve

Tehat ahogy elmult a menszim azota 2-3naponta rgyutt voktunk a ferjemmel

Volt mikor egymast koveto napokon is

A melleim erzekenyek kozepido ota

Mostanaban enyhe hanyinger derek fajas szedules

Es alhasi szurkalas vanbmikor enyhe van mikor eros

Tudom lehet produkalno tuneteket de mi nem vagyon rajta gorcsosen a teman

Mert van mar 2 eves szep fiam

Csak szeretnenk kistesot

Szekrekedesem van par napja

Fej fajas

28-31 napos ciklusaim vannak

Most nem varom 26tol

Velemeny???negativ hozzaszolast nem kerek


2017. febr. 22. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A derékfájás ill a szédülés gyanús lehet, ha korábban egyikre sem voltál hajlamos. Nekem ezek voltak az első árulkodó jelek.
2017. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem voltak idaig ezek a tunetek hat remelem hogy sikerult
2017. febr. 22. 14:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt meg kifelejtetem hogy a vaginamba is nyilal sokszor
2017. febr. 22. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam is az iszonyatos derékfájás és a szédülés volt az első tünet,ill.hányinger. Azelőtt nem voltam szédülős,de akkor nem bírtam egyenesen menni,mikor felálltam ülőhelyzetből. Már valami agydaganatot képzelegtem magamnak,mert a tesztjeim negatívak voltak egész 6 nap késésig

.. 😂😂😂 33hkm

2017. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat remeljuk hogy nalam is baba van alig varom mar hogy megtudjam anyira lassan telnek a napok
2017. febr. 22. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nezd, a tunetekre ne adj mert sokan csak bekepzelik akik nagyon rajta vannak. Irod hogy nem, pedig mar eleg sok ilyen kerdest irtal ki az elmult par hetben-honapokban, megismerem a neved. Ez mar elegge a ragorcsoles, es ilyen fazisban van olyan no aki meg hanyast is produkal.

A teszt fogja megmondani mert a premens es koraterhes tunetek ugyanazok, csak kulonbozo kombinaciokban (ahogy ezt mar leirtuk neked szerintem nem is egyszer a kozelmultban...)

2017. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen igazad van utolso valaszolo

Majd a teszt

De most tenleg nem gorcslok nem is gondolok ra!

Csak ezeket a tuneteket nem lehet nem eszre venni

2017. febr. 22. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tudnad hanyszor voltam igy..hogy ah hat ezek mar tuti tunetek mert nem lehet osszekeverni massal....konkretan minden menzesz elott eszrevettem magamon olyan "tunetet" ami meg sosem volt....amikor meg terhes lettem (3-szor is...) a teszt elotti par nap pont olyan volt mint barmelyik mensi elott....

Szoval lehetsz terhes, de nem a tunetektol.

2017. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ertem

Hat nem sokara kiderul bizok benne azet

Koszonom szepen

2017. febr. 22. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!