Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szeretnem bele elni magam...

Nem szeretnem bele elni magam de a tunetek alapjan sikerulhetet a baba?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 16 dpo enyhe megjon erzesem volt ma es kremszeru ,barnazas de csak ha megnezem.a melleim elege viszketnek es erzekeny meg faj is a mellbimboim.clostilbegyitet szedtem es gravidat elso ilyen honapunk.tudom meg lehet ebol menstruacio nem is elem bele magam,mert mar egy eve varunk ra,de a kremes barnazas meg sosem volt.koszonom szepen a valaszod.
2015. júl. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Tünetekre nem érdemes alapozni, menzi szerű tünetek a kora terhességi tünetekkel hasonlítanak. Főleg ha ez az első clostis hónapod, tapasztalhatsz új dolgokat. Mikor tesztelsz?
2015. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen mellfájás stb. tünet nem utalt rá, csak olyan furcsa szorító émelygő érzés a torkomban. De csak e1-2 napig. Érdekes hogy mindkét gyereknél ugyanez az érzés volt, ami sem előtte sem utánna nem volt.
2015. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16. dpo. Miért nem tesztelsz? Pláne ha barnázol és terhes vagy esetleg, akkor gondolom irâny a doki. Nem? Abból gondolom h már gyógyszeres kezelés alatt álsz.Tünetekbõl meg nem lehet következtetni.
2015. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16 dpo? Miért nem tesztelsz? :)

Amúgy én úgy tudom, hogy a tüneteket a HCG okozza. Tehát ha az van akkor a tesztnek ki kéne mutatni, legalább egy halványocska csíkkal :)

Megy a drukk

2015. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 dpo-n illene tesztelned, plane ha barnazol.

Lehet, hogy progeszteronhiany okozza, es ha nem kapsz ra potlast, akkor szepen elvetelsz.

2015. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet ha nem jon meg regelre,de probalok remenykedni.azert nem teszteltem hogy biztos legyek bene mert mar sokat sirtam a negativ tesztek miatt,azert nem elem most sem magam.
2015. júl. 26. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
na? mizu?
2015. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjott ;(
2015. júl. 28. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!