Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következö leirás jelenthet-e...

A következö leirás jelenthet-e babát?

Figyelt kérdés

Utolsó havi kezdete: 2016.10.17

Peteérés (2016.10.27-28): UH-án látta a doki a nagy petét 27-én.

Menstruáció hossza: 27-28 nap, most 2016.11.14-re NEMvárom

Együttlétek: 2016.10.25, 27, 28, 29, 30, 31

Napi 2 Myo-sun kezelésen vagyok 27-e óta a terhesség igazolásáig.

Tünetek: 30-ka óta alhasi enyhe szurkálás feszülés, mellfeszülés nagyobbodás, a mellbimbók körül az erek kidudorodva, haspuffadás, olykor nyelési ingerek, kis fejfájás és gyomorégés, szaglás kifinomultság, november 4-én 2-3 elég erös nyilalás a bal petefészek táján, kivánoság. (a diót nem igazán ettem eddig, de most alig várom hogy d.u. haza érjek és élvezzem az izét, de jöhet mogyoro is, kesu dió, mandula stb.)

Ma reggel, 2016.11.07-én teszteltem, de… még semmi.


2016. nov. 7. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt tünetek majdnem minden ciklusomban jelentkeznek, vagy ha éppen bekajálok valamit, esetleg front van...
2016. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na te aztan telleg szeretnel babát :D igy feljegyezni mindent nem semmi.. na de kitudja jelenthet babát akàr mensit.h elmarad tesztelj :) drukkolok
2016. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ugy irtad le mindent mintha egy gép lennél

te jó ég ennyire számon tartasz mindent,a tüneteket is rögzited valahova vagy mi?!

ennek igy az lesz a vege hogy beleőrülsz ha pár hónapig még nem sikerül..és minden arról fog szólni hogy mikor leszel már terhes..

képzeld nekem az utolsó mensim okt.8 volt és 11.-én voltunk együtt csak ekkor és terhes vagyok,ami azt jelenti rögtön ciklus elején lettem terhes nem is a pontos "középidőben"..

2016. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jézusom drága lazits egy kicsit! Rövid úton meg fogsz bolondulni, ha ennyire rafeszulsz a témára... én is nagyon pörögtem anno, de ez durva! Nyugi!

Ha ennyire kened vágod a témát akkor tudod te is, hogy ha hét nap múlva kell megjönnie, akkor még lehetetlen tünetet produkalnod és pozitívat tesztelned. Ha késik a vérzés vagy legkorábban a nemvart napján tesztelj, addig ne.

2016. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemhiszem h baba eseten van csak ilyen. Várd ki!:) drukkolok
2016. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi extra nincs a leírásban,amiről kifejezetten csakis terhességre lehet következtetni!

De ha még van egy heted,kár is lesned a tüneteket!

2016. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

11.14-re nem várod? Irtó korán van a tesztelgetéshez. A másik, és nem akarlak elkeseríteni, hogy a tüneteid nem(csak) a terhességre, hanem a luteális fázisra is jellemzőek.


Lehet, hogy van baba, de ilyen korán és ezekből a tünetekből még nem következik. A nem várt napján tesztelj, ha nem jön meg.


Ja, és csatlakozom a többiekhez: nagyon dicséretes, hogy ennyit foglalkozol a témával és ilyen tudatos vagy, de ez szerintem is súrolja a becsavarodás határát. Nyugi, meglesz az a vágyott baba!

2016. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszinte válaszokat! Tényleg, azt érzem hogy lassan bekattanok, de ahogyan modják "a türelem rózsát terem"!
2016. nov. 7. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2016. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon bízom benne, hogy tényleg baba, már látszik, nagyon nagyon szeretnéd. Remélem sikerül!!! :)

Majd számolj be a fejleményekről!

2016. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!