Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúllyal esélyes a teherbe...

Túlsúllyal esélyes a teherbe esés? Vagy semmi remény?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 95 kg így semmi esélyem nincsen?
2017. febr. 22. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esely mindig van csak igy keves. -15kgval sokkal eselyesebb lenne. Minimum 10-15kg fogyas kellene.:(
2017. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Ne viccelj!

Nekem is van túlsúlyom bőven (sajnos), de mindig 1-2 hónapon belül sikerült teherbe esni.

Ha nincs a háttérben hormonális probléma, pajzsmirigy betegség, ír, pcos vagy hasonló, akkor önmagában a súlyod nem akadály.

2017. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Augusztus óta próbálkozunk. Azóta voltam nőgyógyásznál csinált Uh- t minden rendben volt. Illetve voltam laborban TSH, T4,T3-mat néztek. Azok is rendben voltak. Ezek elegendők lehetnek vagy mennem kéne még valamerre?
2017. febr. 22. 22:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
160/94 lettem terhes a 4. próbálkozós hónapban, 98-al mentem szülni, most 6hós, 86 vagyok. Ráadásul pajzsmirigybeteg, folyamatosan gyógyszert szedek.
2017. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, szerintem ez butaság, ha egészséges vagy.

Minden bizonnyal az vagy, szeretsz enni és ilyen a genetikád.

Ettől független, lehetsz terhes simán :)

De gondolj bele, a terhesség alatt ha csak 10kg is hízol,105.

Mi lenne, ha ameddig nem leszel terhes, fogyókúrázol? Napi 1-2 km séta, ütemesen és kalóriaszegény étrend. 2-3 hónap alatt ekkora feleslegből le tudsz faragni minimum 15kg, pláne ha noveled a távolság és a gyorsaságot.

Nem lenne jobb 80?70? Esetleg 65?:-)

Én szülni 87 mentem.... DE előtte 57 voltam... BRUTÁLISAT HÍZTAM!!!

Most 61-62,170cm-hez, normális súly.


Tegyél magadért :-)

2017. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam már tenni ellene de valahogy nincs kitartásom. Nagyon szeretem a tészta ételeket meg az édességet sajnos nem tudok letenni róluk.
2017. febr. 22. 23:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor legalabb mozogj. Az normal sulynal is jotekony hatassal van a teherbeesesre! :)
2017. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért is jó lenne kicsit fogyni, mert így esélyesebb a terhességi diabétesz. Ha az kialakul, akkor nagyon szigorú diétát kell tartani, és akkor már muszáj, nincs mese.

Pont az említett kedvenceidet szinte egyáltalán nem eheted.

Egyszerűbb lenne megelőzni.

2017. febr. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egészségügyben dolgozom igazából tisztában vagyok vele, hogy mik a veszélyek. A kérdés az, hogy lehetséges e a teherbe esés.
2017. febr. 23. 06:27
 10/14 anonim ***** válasza:
165/90-el lettem tethes,első hónapban,mikor eldöntöttük,hogy jöhet. Tinikoromban pajzsmirigy alulműködéssel is küzdöttem,ezért nálam nézegetik minden vérvételnél mióta terhes vagyok. Ha egészséges vagy,akkor csak ez nem fog meggátolni. A kérdés az,hogy csak hízékony vagy ilyen genetikával (mint én) vagy valami lehet még a túlsúly hátterében. 33hkm
2017. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!