Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúllyal esélyes a teherbe...

Túlsúllyal esélyes a teherbe esés? Vagy semmi remény?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 95 kg így semmi esélyem nincsen?
2017. febr. 22. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én túlsúlyosabb vagyok ugyan annyi kilóval XD 163/95... IR- és pajzsmirigy gondom van. Amint IR- kezelve lett, figyeltem az ételekre és kaptam gyógyszert! 3. gyógyszeres hónapban terhes maradtam. 18 hetes vagyok és csak most kezd fel ingázni egy kiló. Semmivel sem nehezebb teherbe esni, nem a túlsúly ami a gond, hanem az amitől van. Ha az kezelve van akkor könnyen jön a baba :) Mi 7 évig vártunk rá, de csak egy vetélés után mentem dokihoz, gondolván fiatalok vagyunk nem rohantunk vizsgálatokra.


Kicsit figyelsz az étkezésre 160 g-os szénhidrát elve szerint eszel (számolni nem muszáj én nem mindig tettem), már sokat segítesz. Persze, az sem baj, ha mozogsz is és pár kiló lemegy. Én is 8 kilót fogytam, még az IR gyógyszer előtt kezdtem figyelni az étkezésre, majd a gyógyszer segített még kicsit és a baba is megmaradt :)


Szóval nem a túlsúly az alapvető gond.


Sok sikert!


18hkm

2017. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

171/86-al kezdtem mindkettő lánynál. Elsönél 80-al jöttem haza,rá egy évre lekoplaltam magam 52-re három hónap alatt. Undorító voltam.

Második 4,5hónapos és 95vagyok,unalomevés.

Mindkettőnél túlsúlyos voltam mégis azonnal sikerültek. Se pcos,se ir,se cukor,se magas vérnyomás,sőt alacsony inkább,többször ájultam is terhesen.

2017. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

176/110 voltam mikor teherbe estem,az elsö honapban.(10 évnyi foggátlo után)

Az elsö 3 honapban kb10 kg-ot fogytam,aztan végül 112-vel mentem szülni és 95-el jöttem ki a korházbol.4500g volt a baba és nagyon vizesedtem!


Nem volt nehéz teherbeesni,de sok problémám volt végig(magas vérnyomás,cukor,vizesedés) pedig én mozgékony voltam,még 9 honaposan is kitakaritottam a házat.


Egészséges a kisfiam,de még egyszer igy nem vállalnám be csak ha véletlenül besikerülne.(bár azota már lefogytam)

2017. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! 164cm vagyok. Első babával 72 kilóval lettem terhes. Ez kb 7-10 kiló túlsúly. Problémás terhesség volt, bevérzések, cukros lettem, magas vérnyomás, toxémia veszély. Szerencsére természetesen, egészséges babát szültem. Az első hónapban összejött. Ja és 23 kilót híztam! 24 voltam.

Most a másodikat várom. 80 kilóval lettem terhes, ez már 15 kiló túlsúly. 3 hónapban jött össze a baba. Cukrom tökéletes, vérkép példaszerű! Egyszer sem hánytam, semmi probléma eddig. 1,5 kilót híztam.

Szóval nálam a túlsúly nem befolyásolta. Sőtt, eddig eseménytelenebb a terhesség! Ha 9-10 hónapja nem jön össze és jók az eredményeit lehet hogy nem is nálad van gond! Párod volt már kivizsgáláson?

2018. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!