Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokásos Lehetek terhes kérdés?

Szokásos Lehetek terhes kérdés?

Figyelt kérdés

A ciklusom általába 28 napos. Utolsó mensim jsn 30- 6 napos volt.

aktusok:

feb 6

feb 16

feb 18

feb 20



2017. febr. 23. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes :D


Nekem is igy volt 4 évvel ezelőtt..

2012.jan.30 án volt meg utoljára és ezekben az időkben voltunk mi is együtt a párommal a peteérés (február 13-15) pont belefért... és február 24 én pozitívat teszeltem.


4 éves a kisfiam.


De hát igazából ezt egy teszt tudná megmondani. várd meg hogy megjön vagy nem aztán tesztelj.. tüneteid vannak?

2017. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akár egyszer is szexelsz védekezés nélkül az adott hónapban, teherbe eshetsz. Éppen ezért teljesen értelmetlenek ezek a kérdések.
2017. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van ahogy előttem írják.

Felesleges körök, felesleges kérdések. Ahhoz, hogy terhes legyél elég 1x szexelni egy hónapban (védekezés nélkül), mindegy hanyadik nap, melyik napszakban.

Vagy terhes vagy, vagy nem. 50-50.

2017. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy egeszseges par pont peteereskor van egyutt, akkor is 25% az esely babara.

Szoval kb neked is. Hiaba irnad le meg a pozokat meg az orgazmusok hosszat is a napok melle.....

2017. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!