Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontan veteles utan mikor...

Spontan veteles utan mikor volt ovulaciotok? Megvartatok az 1 ciklust, vagy rogton terhesen maradtatok ujra es mar nem jott meg a menszesz?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 16:42
 1/8 A kérdező kommentje:
?
2017. febr. 23. 18:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Azert Jo varni 1-2 ciklust, a dokik javasolnak 3-at... Mi egy menszit vartunk es elkezdtunk ptobalkozni...utana volt egy kemiai...3. Honapban meg varandos maradtam a kislanyunkkal 😊.

Sok sikert

2017. febr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 1 ciklust vártam ez az első próbálkozós hónapunk a spontán vetélésem óta. Decemberben vetéltem el. Még nem tudom ez a hónap sikeres lett e majd hétvégén (nem) kellene meg jönnie. :) Nekem az ügyeletes orvos azt mondta mehet minden tovább de a magánorvosom azt javasolta várjunk 1 ciklust. Nekem hálaistennek rendesen meg is jött januárban, pedig féltem hogy esetleg be kavar majd a vetélés, de végül nem kavarta meg a ciklusom.
2017. febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jo , majd ird meg mi lett vegul aztan :) :D ne felejtsd el :)
2017. febr. 27. 15:06
 5/8 A kérdező kommentje:
es veteles utan hany napra jott meg? en ne tudom pontosan mikor kell megjonnie
2017. febr. 27. 19:38
 6/8 Lizus1 válasza:
Mi nem vártunk spontán vetélés után még is csak rá 7 hónappal később jött össze a babo sok sikert hozzá egy 10 hetes kis mama :)
2017. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg írom mindenképpen mi lett. :))) Nem élem bele magam mert ahogy az előttem lévő hozzá szóló én is sok olyanról hallottam hogy utána csak hónapok múltán jött újra össze a baba úgy hogy majd meg látjuk. :))


Nekem a ciklusom kicsit hosszabb 32-36 napos és nekem a vetélés óta be állt 36 napra. Előző hónapban is 36.napon jött meg és ha a mostani ovumat nézem és ki számolom most is 36.napra (nem) kellene meg jönnie.


Azt azért hozzá kell tennem én a vetélés óta szedek barátcserjét és tőzegáfonyát, illetve iszok 1 hétig lady ciklus teát és amikor az előző baba kiderült gravidát is szedek és nem is hagytam abba mert nagyon sok vitamin van benne ami már várandósság előtt jöl jöhet a szervezetnek. :)


Neked hány naposak voltak korábban a ciklusaid?

2017. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
30-35 ig :)
2017. febr. 28. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!