Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után megvártátok míg elkezdtetek menstruálni és csak utána "próbálkoztatok"?

Figyelt kérdés
Persze csak aki a gyógyszer mellett nem menstruált :)
2016. jún. 23. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Úgy tudom,mindenképp jobb várni a próbálkozással 3 hónapot,hogy renedesen kitisztuljon a gyógyszer a szervezetből
2016. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer nagyon gyorsan ürül. Azért is kell naponta szedni...


Én 11 évig szedtem, majd 1 hónapot vártam, hogy megjön-e időbe, tehát rendben van-e a ciklusom gyógyszer nélkül is. Gyógyszer mellett mindig óramű pontos volt, minden hónapban volt megvonásos vérzés, kb 1-2 nap.

Aztán a következő hónapban semmivel nem védekeztünk, és sikerült is teherbe esnem.

Egészségesen, időre született a fiam.

2016. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy a második válaszoló írja, és a baba nálunk is úgy jött össze mint nála. nekem azt mondta az orvos,hogy hamarabb sikerül a baba fogamzásgátló abbahagyása után mint ha vár valaki hónapokat. Régen kellett várni ,hogy kiürüljön amikor még nagyon magas volt a hormontartalma a fogamzásgátlóknak, de manapság annyira alacsony,hogy ezért is lehet gond egyetlen kifelejtett gyógyszertől is.
2016. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen..de csak azert ajanlotta az orvos.hogg konnyebb legyen megallapitanI a kort majd ha esetleg elsore sikerult vna
2016. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!