Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki! Ma kellett volna...

Valaki! Ma kellett volna megjöjjön erre 2 nappal hamarabb jött es ma vagyok ott hogy már csak cseppek vannak es túlnyomó részt inkább barna mint vér, nyom a méhem és hányingerem van a cigitől és 4 napja este hánytam is. Teszteljek reggel?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, de ahogy gondolod.
2017. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Cigizel es babat akarsz ? Szep
2017. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz. De mit?
2017. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért felesleges? Nem hiszem hogy normalis a 2 napos vérzés..
2017. febr. 8. 18:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki cigizik de ha sikerült lerakom....ezért nem kell elítélni ...ezekszerint te nem cigizel...az meg a te dolgod nem kell ítélkezni...
2017. febr. 8. 18:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Azert tesztelnék mert vannak olyanok akik menstruálnak a terhesség alatt egy kicsit és az enyém most szó szerint kicsi ami van....veszíteni nem vesztek semmit sztem.
2017. febr. 8. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Tesztelj, ehhez miert kell idegenek 51% aranyu IGEN szavazata? Felnott ontudatos no vagy (ezt a cigizos valaszoddal demonstraltad is), oszinten: szamit, idegenek mit irnak? A tunetek utalhatnak hormonzavarra VAGY terhessegre is, nem kerdes hogy mondjuk errol nem artana megbizonyosodnod melyik all fenn......
2017. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igaz reggel tesztelek köszönöm utolso :) csak azert kérdezgetek hogy hátha volt már ilyesmi valakinek és tudott volna mondani valamit...de reggel tesutelek ha negativ felhívom a dokim és egyeztetek vele hogy vizsgáljon meg...
2017. febr. 8. 18:52
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Sógornőm pl vérzett,ezért ment orvoshoz.Ott tudta meg,hogy babát vár! Tesztelj reggel viszont a privát véleményem inkább esetleg a hormon problémára hajlana..majd írd meg hogy alakult.Cigiről nem szólt a kérdés azt kihagynám a válaszból 😃 Azért megsúgom első gyerekem 8hetes volt mire megtudtam terhes vagyok,addig dohányoztam csak. 🙈
2017. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
😄 köszi utolsó tesztelek reggel...ha negativ akkor hivom a dokim meg ha pozi akkor is ....nem tudom sunyiban reménykedek mert volt barnázásom 26.án es az hátha az volt.
2017. febr. 8. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!