Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe tőle?

Hogyan essek teherbe tőle?

Figyelt kérdés

Nos van egy srác aki tini korom óta az életem szerelme. 4évet voltunk együtt, de nem müködött köztünk,én és nem tudom elfelejteni őt. Sajna már nem vagyunk együtt,csak egy évbe 2szer ha találkozunk smárolgatunk,sétálgatunk eggyet.

De én tőle szeretnék gyereket mert nekem mindig ez volt a nagy álmom egy olyan kisfiú mint ő.

Tudom nem biztos hogy elfogadná a babát,de azt sem bánnám mert ugyis látogatná ezt tudom.

Tudom nem helyes amire készülök, de kérlek csak olyan irjon aki tud a kérdésemre válaszolni.

Tudnátok ajánlani valami tippet,trükköt akármit hogy hogyan eshetnék teherbe tőle?

Köszönöm szépen



2017. febr. 26. 00:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az "ugyis látogatná ezt tudom"-ból nem lehet egy gyereket felnevelni. Elhiszem, hogy ennyi ésszel ezt most nehéz átlátnod, egy gyerek iszonyú sok pénzbe kerül és az még csak az egyik része. Felelősség egy életre, rengeteg idő/ energia, lemondás a sok örömön felül. Ilyen gondolkodással, magad is gyerek vagy még, miként nevelnél fel egy gyereket. Lehet most úgy tűnik ő az igazi, de ha pár év múlva szembejön a következő igazi, az lehet nem akar majd szóba állni egy egyedülálló lecsúszott anyukával, ugyanis a problémák javával, ahogy az anyagi nehézségek legtöbbjével is magadra fogsz maradni, akkor is, ha valamennyire támogat. Már elhelyezkedni is kész rakétatervezés gyerek mellett úgy, hogy nincs aki segít, mert sanszosan nem a fiú anyja fog rohangálni a bölcsibe/óvodába az unokájáért, akit a fia akarata ellenére, kislányos hisziből beszültél, mert ő "életedszerelme". Normális munkahely, ami tolerálja a betegségek miatt folyton hiányzó anyukát, nem minden bokorban akad. Van amúgy saját jövedelmed, lakásod, csak mert szülők nyakára, segélyre nem szül normális ember gyereket, rendes munkaviszony nélkül (az elmúlt 2 évben 365 bizotsított nap)csak gyes meg csp van, ami még így együtt is alulról veri a 40ezret, ez még egy szoptatott csecsemőre is elmegy önmagában, ha csak a pelenkát, ruhákat és azt vesszük, hogy néha le is betgszik. És te még nem is ettél. Anyádéknak sem az az álmuk gondolom, hogy téged a pereputtyoddal együtt anyagilag támogassanak és valószínűleg még aktív keresők, így a nevelése körüli teendőkben sem fognak tudni segíteni. A kedves fiú meg belszeret valaki másba, ha neki nem te vagy az igazi, majd lesz más és akkor már korántsem biztos, hogy olyan buzgón látogatná a gyereket, jó esetben átmegy vasárnapi apukába és ha majd lesz munkahelye (van már?) fizeti a kötelező gyerektartást oszt' jónapot. Gratulálok! Tönkrevágnál első nekifutásból rengeteg jövőt, a gyerekedét, a szerencsétlen apáét és bár nem látod be, valójában a sajátodat is és a közvetlen környezetedét is, akik a felelőtlenséged miatt kénytelenek lennének áldozatokat hozni, hogy ne szenvedjen a szerencsétlen gyerek minden fronton hiányt. De mindezt nyilván nem fogod belátni, mert hát szép a szerelem, hogy mit akar a másik az smafu, csak cukika tündibündi, bodroshajú babóca legyen, aki apura hasonlít. Persze lehet, mert előfordulhat, hogy lány lesz és rád hasonlít, hogy neadj' isten nem lesz egészséges, de nem gond, mert szemlátomást te mindenre felkészültél. Jah..., várjunk csak, nem! ha idáig eljutottál gondolatban akkor még azt is vedd számításba, hogy szeplőtlen fogantatás nemigen létezik, védekezés nélküli szex a termékeny időben is csak 20 % esélyt ad, ha mindketten egészségesek vagytok. Ha ez összejönne és sok minden a fent vázolt eshetőségek közül is, még mindig benne van a pakliban az is, hogy az említett fiút egy életre magad ellen fordítod, mert tudod a legtöbb ember nem szereti, ha a sorsáról nélküle döntenek.Lehet gondoskodó apa lenne, attól még téged nem kéne a muszájnál jobban elviselnie és nyugodtan megvethetne haláláig, meg is érdemelnéd bőszen. Így már csak abban bízhatunk, ha mindez nem kamukérdés, hogyha mégis ágyba bújna veled szórakozásból egyszer, akkor lesz annyi esze, hogy gumit húz, pont az ilyenek ellen, bár ha 4 évig együtt volt veled, akkor sanszosan ő is épp annyi gógyival van megáldva, mint te.
2017. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Undorito vagy👎💩
2017. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Őszinte elismerésem a türelmedhez, 13-as. Az én grafomániámtól mindössze ennyi telik:

Hülye vagy, kérdező.

2017. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
[link] ne vedd magadra csak beugrott arrol amikor irtad hogy szeretnél tőle egy kisfiút:)
2017. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem ezen kellene gondolkoznod,hanem azon hogyan lépj tovább. Ez nem normális gondolkodás.
2017. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

istenem annyira rossz indulatú emberek vannak itt:D

1.ha most nem írjátok le hogy a gyerekhez szexelni kell. sose tudtam volna meg.KÖSZÖNÖM KÖSZÖNÖM :D

2.és mivel csak azt írtam,hogy az volt a nagy álmom hogy egy olyan kisfiam legyen mint ő, és nem azthogy 10000%ra kisfiúnak kell lennie vagy nekem nem kell, így az sem baj ha lány lesz. és az sem ha az anyósra, az apósra, vagy az ük nagyanyánkra fog hasonlítani.

a lényeg,hogy egészséges legyen,és a miénk legyen :)

3.igen lefeküdne velem. de mivel ilyen keveset találkozunk,így biztosra akarok menni!

4.és igen van munkahelyem nekem is,neki is.

épp ezért nem tudunk sokszor találkozni mert ő még

1-2 évig kint fog dolgozni külföldön.

egyébként 21éves vagyok és személyiedzőként dolgozom.

tény,hogy a szüleim is segítenének mind anyagilag,mind a gyermekre vigyázásban,de nyilván nem az ő fejükre szülnék gyereket,mivel már nem is élünk együtt!

és mivel már tervben volt a gyerek akkor is amikor együtt voltunk, legalábbis azt mondta rá hogy nem lenne baj ha becsúszna, és mindenki nagyon akarta volna, így örülnének neki a környezetemben élők is, de akkor én még nem akartam mert fiatalnak éreztem magam ehhez,aztán így nem is jött szóba a téma.

először kérdezni kéne szerintem,és utána leugatni.

annyi eszem azért van hogy nem tenném tönkre a gyerekem életét:)

2017. febr. 26. 14:47
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki örült volna,ha gyereket szülsz??? Hát pont az a mindenki nem számít...csak te. Te meg nem akaetál! De most,hogy nem lehet,most meg azonnal gyerek kell!

:-D

Nőjj fel mucika! Ennyi ésszel nem sokra viszed az életben!

2017. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Gratulalok, tedd tonkre a srac eletet! Attol,hogy amikor veled volt es nem banta volna, ha bevsuszik lehet, hogy most banna, mert mas novel akar uj eletet kezdeni, es valoszinuleg egy masik no nem nezne jo szemmel ezt. Nem tudom hany eves vagy,de igy egy 12 eves gondolkodik. Aztan csodalkozol majd ha szo nelkul lelep, vagy jol keresztbetesz neked.
2017. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Na haragudj, de lököttnek tartalak.

21 éves, érett nő vagy. Hát gondolkodj és cselekedj akként. Mikor itthon van a srác beszélj vele. Beszélj az érzéseidről, hogy milyen irányba változtál. Ha ismét itt él ketten tudtok jövőt építeni. De ha nemet fogadd el. Akkor mást teremtettek neki.

2017. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!