Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe megszakít...

Hogyan essek teherbe megszakítással?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 19:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

o.O ????


Tehát megszakítással "védekeztek", és te teherbe akarsz esni? Suttyomban, alattomban, a pasi tudta nélkül?


Bízd a természetre! Előbb-utóbb sikerülni fog.

Esetleg teherbe esel mástól, és ráfogod a pasira, hogy nem húzta ki időben. Ha nem lesz félvér a baba, jó esélyed van megúszni.

2016. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
53%
Időzítsd a peteérés környékére az aktust. De igy is nehezebb lesz. Nem ertem, miert megszakitassal akarsz teherbe esni...
2016. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
71%
Én is kérdezek.Hogyan fogod egyedül felnevelni?Mert a pasi ezek szerint nem akarja,bár akkor húzna gumit.Tehát ha véletlenül összejön,akkor ezt mondhatod neki.
2016. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Házas vagyok.A miérteket nem hoznám szóba.
2016. szept. 17. 19:20
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Igy sehogy. Nem igy kell csaladot alapitani.
2016. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk, nalunk ugy volt, hogy a ferjem akart gyereket csak picit felt tole, de megbeszeltuk, hogy ha jon, akkor vallaljuk. En teljesen biztos voltam a bababan, mert a kapcsolatunk is stabil volt, a parom inkabb a megszakitast valasztotta, nem azert mert nem akart gyereket, csak elgondolkodott rajta, hogy teljesen megvaltoztatna az eletunket s egy kicsi segitsegre volt szuksege. Ilyen esetben meg tudom erteni, ha megszakitas mellett akarsz teherbe esni. De nem hiszem, hogy nalatok ez a lehetoseg all fent. Ne akarj egyetlen ferfit sem gyerekkel magad melle lancolni, mert az ugy nem elet senkinek! Tonkreteszed a gyerek, a ferfi s a sajat eletedet is. Ha nem akarja a gyereket, ugyis el fog idovel hagyni, vagy megcsal, foleg ha rajon a mesterkedesedre. Legy mar egy kicsit nő, es legalabb vedekezz te fogamzasgatloval, ha a pasi nem vedekezik normalisan. Egy gyereknek csalad kell, erre nem gondolsz? Gondolkodj felelosegteljesebben, s amig ez nem megy surgosen verd ki a fejedbol a gyerek temat!
2016. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Utolsó.De igen ez.
2016. szept. 17. 19:32
 8/38 anonim ***** válasza:
66%

Én is így estem teherbe. Csak hogy nálunk a férjem volt az, aki suttyomban nem húzta ki időben.


Érdekes, hogy amit itt felsorolt ez a rakás...izé.... feleség, az eszembe sem jutott. Imádom a fiam, aki így fogant és a férjemre sem haragudtam soha ezért.

2016. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Akkor, mint irtam, peteereskor legyetek egyutt, ha teljesen stabilnak erzed a kapcsolatot meg egy gyerekkel is. Azthiszem, nagyobb a eselye ha az aktus elott volt ejakulacioja. Ha a baba ugy erzi, jonni fog, vagy lehet meg a ferjed hamarabb felhagy a megszakitasssal. Esetleg beszeljetek meg s kerdezd meg, hogy mitol fel, nyugtasd meg, ha vannak alaptalan felelmei. Ennyi amit tudok javasolni. Kivanom, legyen minden ugy, ahogy szeretnetek.
2016. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

Akkor is joga van dönteni, hogy akar-e gyereket, vagy sem.


Ismerek ilyen párt, egyik kolléganőm is ezen kattog, hogy ő nagyon akar gyereket, a férje pedig egyáltalán nem. Pont ezért védekezik megszakítással, mert fél, hogy a felesége elfelejtené a tablettát...

Hidd el, neki is ezerszer próbáltuk elmagyarázni, hogy miért nem jó ötlet így gyereket vállalni.

Egy ideje abszolút biztos módszert használnak, mert már külön is alszanak. Szerintem csoda, ha nem adják be még idén a válást.


Kérdező: neked miért jó, ha két gyerekkel leszel egyedülálló anya, és nem eggyel?!

Gondlom nem ok nélkül mondja a férjed, hogy nem akarja.

2016. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!