Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe tőle?

Hogyan essek teherbe tőle?

Figyelt kérdés

Nos van egy srác aki tini korom óta az életem szerelme. 4évet voltunk együtt, de nem müködött köztünk,én és nem tudom elfelejteni őt. Sajna már nem vagyunk együtt,csak egy évbe 2szer ha találkozunk smárolgatunk,sétálgatunk eggyet.

De én tőle szeretnék gyereket mert nekem mindig ez volt a nagy álmom egy olyan kisfiú mint ő.

Tudom nem biztos hogy elfogadná a babát,de azt sem bánnám mert ugyis látogatná ezt tudom.

Tudom nem helyes amire készülök, de kérlek csak olyan irjon aki tud a kérdésemre válaszolni.

Tudnátok ajánlani valami tippet,trükköt akármit hogy hogyan eshetnék teherbe tőle?

Köszönöm szépen



2017. febr. 26. 00:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem működött a kapcsolatotok.

Évente kétszer összejártok smárolgatni.

Az előbb még az ÁLMOD volt egy kisfiú, aki olyan, mint ő, nem baj, ha nem fogadja el. Most már mindegy lenne, csak a tiétek legyen. Ezzel az a baj, hogy nincs olyan, hogy ti. Van ő és vagy te. Külön. És ez már nem fog változni.

A legborzasztóbb pedig az, hogy kiírsz ide egy kérdést, hogy milyen trükkökkel eshetnél teherbe a tinikori szerelmedtől.

2017. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!