Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap késés után lehet tesztet...

6 nap késés után lehet tesztet csinálni bármikor?

Figyelt kérdés

6 napja kèsik, a melleim èrzèkenyek 2 napja, a hasam nagyon picit fáj, szinte alig èrzem, ma meg pisivel jött egy pici vèr.

Most ez azt jelenti, hogy megjön vagy valami baj van ?

Mèg várok pár napot, ha nem jön meg csinálok tesztet.



2017. febr. 26. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mielőbb csinálj tesztet! Ha baba van a pici vér miatt lehet hogy progipótlás kell majd.
2017. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Na pont ugyanígy vagyok én is! Nekem is 5-6 napja késik. Melleim érzékenyek, picit szurkálgat a hasam alja néha. 5 napja csináltam tesztet, akkor negatív volt. Nagyon pici vérzés volt nekem is tegnap meg ma reggel, tényleg csak 1 csepp. Én holnapra bejelentkeztem nőgyógyászhoz. Holnap reggel tervezek tesztet csinálni újra.

Szerintem te is csinálhatsz már. Most már ki kellene hogy mutassa, ha baba van. Mert ha van, akkor viszont nem biztos, hogy jó a pici vérzés, inkább lásson doki.

2017. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat !

Utolsó majd ird meg, hogy mi a helyzet :)

Ha ma csinálnèk tesztet kimutatná vagy várjak vele reggelig?

2017. febr. 26. 11:21
 4/14 anonim ***** válasza:

Én most már megvárnám a reggelt a helyedben. Én is úgy döntöttem most már kibírom addig valahogy, mert a reggeli vizelet koncentráltabb.

Reggel írok, Te is írj, hogy mi lett! :)

Drukkolok! :)

2017. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nem is késett, de az esti vizelet már kimutatta nálam...

6 nap késésnél és vér jelentkezése mellett mire vár az ember?

2017. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék ennyit várni.Két nap késésnél nekem kimutatta :))
2017. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#2 és #4 vagyok. Nekem negatív lett :( Nem tudom miért nem jön meg akkor. Délután doki...

Kérdező, Te hogy állsz? :)

2017. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem ès pozitiv lett,olvastam neten a tesztről ès nagyon soknak nem vált be,azt irták, hogy pozitiv jött ki de a többi tesztnèl negatìv,szóval holnap csinálok mèg,aztán pèntekre bejelentkeztem èn is dokihoz.
2017. febr. 27. 10:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok Neked! :)

Szerintem a teszt miatt ne aggódj, viszont hamarabb nem tudsz menni dokihoz? A pici vérzés miatt kérdezem. Vagy azóta nem volt már egyáltalán?

2017. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2-4-7-es nekem is 5 napja késik, teszt negatív és lövésem sincs, hogy most mi is van akkor. Lehet, hogy az időjárás, röpke egy hét alatt 10 fokot emelkedett a hőmérséklet, legalább is mifelénk. Én személy szerint erre nagyon érzékeny vagyok.


Kérdező, gratula! Nézesd meg magad orvossal és jó babavárást kívánok!

2017. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!