Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet fölöslegesen aggódom,...

Lehet fölöslegesen aggódom, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:D Leszögezném az elején hogy 19 éves vagyok, és még szűz, de történt egy napja egy olyan hogy barátommal pettingeltünk, és alsóneműben csináltuk a szokásos mozdulatsorokat elég sokáig. Teljesen be voltunk indulva de ennél tovább nem mentünk. A bugyim is végig rajtam maradt, be se nyúlt egyikőnk se, viszont én mégis tartok hogy esetleg mégis kerülhetett oda bármi módon. Elmondása szerint ő sem ment el. A mesntruációm elötte 2 napja múlt el, szóval elvileg peteérésem se lehetett, tudom lehet spontán is szóval ez nem biztosít semmit. (17 évesen megerőszakoltak, ezt ma már szinte teljesen fel tudtam dolgozni, de a félelem nagyon megmaradt és ez volt azóta az első próbálkozásom. Ezt csak azért írtam ki hogy ne támadjatok. Tudom hogy fogan meg a gyerek, ezekkel is tisztában vagyok, szóval inkább csak megnyugtató szavakra vágyom.)
2017. febr. 26. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, így biztosan nem leszel terhes. :)
2017. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megerőszakoltak, akkor nem vagy szűz. Ahhoz hogy terhesség legyen kell sperma (itt az sem volt) és be kell jutnia a méhen túlra, tehát gyakorlatilag csak szexszel, vagy ha esetleg betömködi a spermát az ujjával eshetnél teherbe.
2017. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy erőszakoltak meg, ha még szűz vagy? Érdekes. Az meg még nagyobb rejtély, hogy miért azt írod, "elmondása szerint ő se ment el". Magadtól észrevennéd egy pasi orgazmusát, elég látványos. Ha így teherbe esel, fogj kezet Máriával...

20N

2017. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szűz,mert már történt nemi aktus,és nyugi így kizárt,hogy teherbe ess.
2017. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet meg nem mostanaban "hallottam",illetve olvastam. "Szuz vagyok,de megeroszakoltak"Xd szerintem ez is csak egy ujabb kamu kerdes,de amugy ha nem az,akkor sem vagy terhes. A terhesseghez szex kell,es sperma,ami bejut a huvelyedbe aztan onnan felvandorol a kis mehecskedbe aztan ugy ha meg fogan meg,ha nem nem,ha nem,akkor jobbik esetben megjon a menstruacio. Az hogy meg a bugyi se kerult le,(es ennyi esszel jobb is ha fennt marad igy teljesen lehetetlen a terhesseg,meg ha az ujjaval is tomkodi beled az ondojat,akkor sem.:D
2017. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!