Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy fölöslegese...

Terhes vagyok vagy fölöslegesen aggódok?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót de össze vissza van meg tőle a menszeszem és hiába kértem az orvost nem váltott gyógyszert. lassan 2 hete fáj a mellem és nagyon kemények is és ma kellet volna megjönnie de semmi. Babát még nem nagyon szeretnék!Szerintetek kezdjek aggódni vagy még korai?
2011. dec. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem vagy terhes, bár már estek teherbe gyógyszer mellett. Válts orvost, ha nem foglalkozik a problémáddal, miért jársz hozzá?
2011. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön az első tünetek közé tartozott a cicikeményedés ... Rettenetesen fájt mindkettő. De ez még önmagában nem jelenti azt, hogy valóban terhes is vagy. Attól is fájhat, hogy meg fog jönni. Első vizeletből tesztelj egyet, vagy keresd fel a nőgyógyászod! Ne parázz mert attól is késhet! :) Nem is keveset!
2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válts orvost! Ha budapesti vagyok tudok ajánlani egy nagyon jót.
2011. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz csinálj tesztet, márki kell mutatnia.
2011. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!