Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kismama lehetek?...

Szerintetek kismama lehetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok feb.20án volt az utcsó mensim napja majd a férjemmel együtt voltunk természetesen nem védekeztünk szeretnénk kis tesót. Együtt voltunk 25 en lehet belőle kisbaba ? Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 26. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha peteeres kornyeken voltatok egyutt akkor lehet. A peteeres altalaban a kovetkezo menstruacio napj elott kb. 14 nappal van (+/- par nap) de van amikor van extra peteeres is.

Ha egy egeszseges par peteeres kornyeken (tehat pont jokor) van egyutt, a fogantatas eselye kb. 25%.

Olvasgass utana egy kicsit ha babat terveztek, az ovulacio kornyeket el kene talalnotok..

2017. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszike az ovim marc.2 lenne
2017. febr. 26. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván nem nagyon esélyes ebből az aktusból a terhesség, de sosem lehetetlen. Ezt magadtól nem tudod?
2017. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De igen nyilván ovuláciokor kellene együtt lennünk de gyakoroljuk az együtt létet :)
2017. febr. 26. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Tesót akartok? Szóljatok a szüleiteknek...


és szuper, hogy gyakoroltok, de most akkor minden szex után megkérdezed, vajon sikerült-e?

2017. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi is a mensim utolsó napja után a 8. ciklusnapon voltunk együtt.

Utánna már csak a 18. napon. Elvileg sajba lemaradtunk a pé-ről. De majd kiderül. Ma van a 28. nap és nem jött meg. Olvastam már mensi alatt is teherbeesőkről.


Pl ha a hamarabb volt ovum pl a cuklus 11. napján, mert volt 25 napis ciklusom is akkor befeférhet. :)

Én is agyalgatok :)

2017. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat valaki aranyos valaki ellen szenved a szüleim 55,évesek én 29éves és van egy 4éves kisfiam szoval nem tízen éves kislány vagyok a mensim 25napos tehát benne van a pakliban hogy ovim előtt pár nappal lehetne kisteso esetleg ha valakinek ilyesmi volt van írjon köszike még egyszer :)
2017. febr. 26. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Az hogy masnak volt-e ilyen (nyilvan volt olyan akinek volt) semmit nem jelent mivel a te szervezeted mas. Ha meg ovud marc 2 akkor a feb 25-bol semmi nem lesz de ezt tudod. Azt meg nem ertem mit kell gyakorolni ezen de azert sok sikert :)
2017. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gyakorolni ..... :) Arra célozták hogy folyamatosan ahogy tudunk együtt leszünk nem görcsölök ha jönni akar jönni mfog a picike szép estét
2017. febr. 26. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!