Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok/Vagytok így? 14hetes...

Voltatok/Vagytok így? 14hetes kismama

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig csak néha émelyegtem és még annál is ritkábban hánytam. Mondhatni tényleg nem is volt semmilyen tünetem a szagérzégenységen kívül. Most egy jó hete minden reggel olyan hányingerrel kelek hogy hiába eszek vagy iszok bármit az kijön. Utána vagy egyész nap vagy egy fél napig jól vagyok, vagy csak 1-2 órára jobb. Nem tudom mit csináljak. Azt hittem erre az időre inkább javulni fog.

Ti mit tettetek ilyenkor/mit tennétek az én helyemben?



2017. febr. 15. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Igen van ilyen. Nálam ugyan ez volt.

Én gyömbérrel csillapítottam. Utána már az sem használt,utána már a hideg cola jött be. Valahogy a 16hétig nekem eltűnt minden ilyen problémám. De mondjuk a 18hét első napját/reggelét egy hányással indítottam. A nyers húsra még pl most is érzékeny vagyok. :)

30.hetes kismama:)

2017. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek a tünetek bármikor jönnek, és mennek. Én szerencsés vagyok, mert egyik trimeszterben sem voltak tüneteim, rosszulléteim.


Egyik barátnőmnek az vált be, hogy mindig volt nála háztartási keksz, azt ropogtatott, a másiknak pedig a hideg cola enyhítette a hányingert, émelygést.

Próbálgatni kell, kinek-mi válik be.

2017. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Sokan azt mondják, hogy a 12. hétre gyakran enyhülnek a tünetek. Na, nekem akkor csúcsosodott ki és olyan jó másfél hétig borzalmas volt. 13 és fél hét körül múlt el. Akkoriban kezdtem azt, hogy mindennap egy citromot facsartam az ásványvizembe. Azóta is mindennap így iszom. Lehet ez is használt vagy magától is enyhült volna, már nem tudom meg. De egy próbát megér nálad is!
2017. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!