Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitivat teszteltem február...

Pozitivat teszteltem február 16-án és rá egy hétre is. Voltam dokinál a méhnyálkahártyám 13mm és azt mondta lát valamit, visszarendelt csütörtökre?!

Figyelt kérdés
Az létezik, hogy semmi tünetem nincs csak annyi, hogy fájnak a melleim /meg érzékeny a bimbóm/, meg fáradt vagyok, meg folyton pisilni kell?
2017. febr. 27. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Koraterhessegnel barmi lehet, naponta leirja ide legalabb 10 ember, hogy a koraterhessegnek lehet nulla tunete meg 8 fele is...emiatt nem szabad aggodni!
2017. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs kőbe vésve, hogy mindenkinek hányni kell reggelente. Nekem február 6-an lett pozitív a teszt. Kb 7.hetben vagyok. De a mellfeszülésen kívül semmi tünetem nincs. Remélem így is marad. 😂
2017. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A terhesség nem tünet/tünet együttes, hanem egy állapot.

Van aki jobban van aki nehezebben viseli.


A folyton pisilés érzet akkor van amikor már nő a magzat és nyomja a húgyhólyagot.


Nem kell rágörcsölni.

Kövesd az orvosod tanácsait.

2017. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Koraterhességnél is van gyakori pisilés az alhasi verbőség miatt.
2017. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok nincs miért aggodni?

Csak félek hogy minden rendben van e, jól fejlődik e, jo helyen van e.

Mert már nagyon akkarunk babát,és a két pozitiv teszt után mindent eltervesztünk....

2017. febr. 28. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nezd, annak is elmehet aki vegighanyja az elso heteket es annak is megmaradhat aki olyan jol van hogy eszre sem veszi.
2017. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok nem kell aggodnom, hogy nincs vagy alig van tünetem.
2017. febr. 28. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
szia!én tegnap voltam dokinál mert van 6!db pozitív tesztem.Sajnos még nem látott semmit,csak felritkulást.de hozzátette hogy nagyon korán mentem hozzá,mert csak szombaton kellett volna megjönnie.hétfőn megyek vissza,azt mondta akkor már ott lesz :) (remélem igaza lesz) tünetem nekem is csak annyi van hogy fájnak a mellbimbóim.semmi több :) de ami késik nem múlik :)
2017. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a pozitív teszt után két héttel mentem először orvoshoz, de az is korai volt, mert akkor még csak petezsákot látott. Következő hét elején viszont már ott volt, és a szívét is láttam dobogni. Drukkolok nektek, és ne aggódjatok, minden rendben lesz. Nyugalom, és pozitív gondolkodás. :) 7hkm
2017. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lesz még időtök tüneteket produkálni. Olyan is lehet majd hogy "se szó se beszéd" ezek eltűnnek...majd vissza jönnek. Úgyhogy nyugi, csak pozitívan.

Boldog babavárást.

26 hkm

2017. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!