Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Kvanika kérdése:

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok két hete hagytam abba a fogigátlót,azöta meg is jött most kb 3 napja nagyon erős izomláz szerű érzésem van a hasamban...szédülök hányingerem van és nem tudom behúzni a hasam.

Lehet hogy terhes vagyok:))))??



2017. febr. 27. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es iszonyu erzekeny vagyok. Kb a semmin elsirom magam
2017. febr. 27. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha 3 hete hagytad abba a fogamzásgátlót, és tételezzük fel, hogy rögtön teherbe estél, akkor sem produkálnál még tüneteket. a hányás általában a 6. héttől jelentkezik
2017. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az.
2017. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig ilyen erzeseim sosem voltak...a tabi alatt nem sikerulhetett?
2017. febr. 27. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy az nincsenek tünetek ilyen hamar.
2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet ??? Este is olyan hanyingerem volt h nem birtam mozogni..es rettenetesen kemeny a hasam alatt.. Vagy lehet kepzelodom? Nagyom szeretnek babat
2017. febr. 27. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkepp csinalol tesztet marc. 21.en akkor kell megjonnie es irom mi lett az eredmeny..nem akarok csalodni:)
2017. febr. 27. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:
A jelenlévők közül sokan szeretnének babát hosszú-hosszú ideje, de sajnos nem úgy működik sokaknál, hogy akarom és lesz. Amikor 10 éve abbahagytam a gyógyszert (egészségügyi okok miatt szedtem és hagytam is abba) hasonló "tüneteket" produkáltam, kb két hónapig nem tudta a szervezetem, hogy mit akar, pedig csak egy évig szedtem. Ha várandós is vagy, ilyen korán nem jelentkeznek a tünetek, leghamarabb is a nemvárt mensi körül. Én drukkolok neked, mert tudom, hogy milyen az, hogy nagyon várni valamire, aztán meg nem úgy van, ahogy az ember elképzelte. Nagyon remélem, hogy nem jársz így és két csíkos leszel pár hét múlva.
2017. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!