Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már négy napja késik szerintet...

Már négy napja késik szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már ez a negyedik napja, hogy késik a menstruációm keveset barnáztam, de azt sem nagyon. Mielőtt megjön, nekem mindig nagyon görcsöl a hasam, de most csak néha, keveset, és inkább szúr mint görcsöl. Megszakítással védekezünk. Vettem tesztet kettő napja elvégeztem, de ha volt is valami az nagyon halvány volt, és lehet hogy csak bebeszéltem. Mit gondoltok? Már három vetélésem volt, akkor sem lenne biztos a termékenyülés, ha végig vinnénk az érintkezést, nem hogy megszakítással. Már beleéltem magam nagyon, de ha tévedek, vagy elveszítem, én nem tudom mit fogok csinálni. Nincs hányingerem nem vagyok étvágytalan, de az utóbbi időben elutasító voltam a párommal. Szerintetek?

2017. febr. 26. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csinalj meg egy tesztet , es tedd fel ide :) ha halvany volt az is pozi ... :)
2017. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elutasito voltal?


Igen, lehetsz terhes.

2017. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves egyes! Lehet csak bebeszéltem mert nagyon örülnék neki fél órát nézegettem, olyankor az ember mindent belelát:( De mintha kis elszíneződés lett volna
2017. febr. 26. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Kép?:-)
2017. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első nekem is nagyon halvány volt. Tegyél fel képet! :)
2017. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csináltam még egy tesztet de az negatív. o.O
2017. febr. 27. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!