Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a lánytok terhes?

Figyelt kérdés

Tágabban,két kérdés:

1.Mit tennétek,ha rájönnétek,hogy a 15 éves lányotok terhes?

2.És ha a 15 éves fiatok __apa__?

Reakciókra lennék kíváncsi,azt nem fogadom el,hogy ,,elfenekelném" (direkt szépítettem)

Hálistennek nem vagyok ilyen helyzetben,de ismerek olyan embert,akinek 15 évesen keresztbe tett egy kiszakadt óvszer.


2013. okt. 30. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Sosem lesz gyerekem szóval 100%, hogy megúszom az ilyen helyzeteket.
2013. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Első mondatom: Van lányom?!

Második: És 15 éves?!

Harmadik: Édesdrágaf..szom nagyapa lettem :D

2013. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Mégis honnan a francból kéne tudnom 18 éves fejjel, hogy mit reagálnék ilyesmire?:D Gondolom rohadtul meglepődnék még akkor is, ha ez saját magamról derülne ki.
2013. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Agyoncsapnám a szavaimmal a lánpom, és felnevelném az unokámat, a lányommal egyetemben:D


Tudsz jobbat?


De hála istennek nincs ilyen veszély:D

2013. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lányom
2013. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez kicsit sem ebbe a kategóriába való...
2013. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Miért mit tehetne egy szülő?Támogatnám a döntésëben.

Minden megoldható csak akarni kell.Persze nem az az ideális kor a z anyaságra/apaságra de ha már megtörtént miért ne lehetne folytatni az életet örömmel.

2013. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Reakció: Úristen van lányom???!!!
2013. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

1.) Először nyilván kiakadnék. DE. Nem hagynám, hogy elvetesse - ha 15 évesen elég érettnek érzi magát a szexhez, akkor ahhoz is legyen elég érett, hogy felvállalja a szexuális kapcsolat minden következményét. Támogatnám mindenben, segítenék neki és az unokámnak is.


2.) Nehezebb kérdés, de azt hiszem, kb. ugyanúgy járnék el, mint az első esetben, bár itt ugye nagyban függ a dolog attól is, hogy az ifjú anyuka hogy áll a dologhoz.


Hozzátenném: nem vagyok megrögzött, begyöpösödött abortusz-ellenes, támogatom olyan helyzetekben, amikor TÉNYLEG ez a legrosszabb döntések közül a kevésbé rossz (erőszak, betegség, stb. esetén).

Viszont ha a 15 éves gyerekem a felelőtlen szex következményeképp egy betegséget kap el, akkor sem rohanhatok vele a nőgyógyászhoz, hogy "csókolom, azt onnan tessék már eltüntetni!". Leginkább, mindenek előtt a megelőzésben hiszek, azaz abban, hogy úgy neveljem fel a lányom/fiam, hogy:

ad1.) ne nagyon akarjon 15 évesen szexelni

ad2.) ha mégis megteszi, azt felelős gondolkodással, a lehető legnagyobb biztonságban tegye meg.

Mert oké, az óvszer kiszakadhat, de annyi más lehetőség van még mellette a védekezésre...

2013. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Magamat hibáztatnám, hogy hol rontottam el a neveltetését, ha 15 évesen csak ennyi esze van. Számomra egyértelmű, hogy ha ilyen esetben a szülő agyonüti a lányát\fiát akkor magát is üsse agyon!
2013. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!